بنیانگذار Cardano در انتظار “لحظه بزرگ” برای تماس با ایلان ماسک: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در بیانیه اخیر، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، به احتمال تعامل آینده با غول فناوری، ایلان ماسک اشاره کرد. با این حال، هاسکینسون گفت که او به طور خاص این فرصت را برای یک “لحظه بزرگ” ذخیره می کند و بر صبر استراتژیک پشت تصمیم خود تأکید کرد.

هاسکینسون، یکی از نام‌های پیشرو در دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال، تمایل خود را برای همکاری با ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس اعلام کرد. اما هاسکینسون مشتاق است مطمئن شود که این تعامل در زمان مناسب اتفاق می‌افتد و نشان می‌دهد که این «کارت» را برای چیزی بزرگ ذخیره می‌کند.

هاسکینسون با تاکید بر اهمیت زمان بندی گفت: “شما فقط یک بار می توانید این کارت را بکشید.” “من آن را برای چیزی بزرگ ذخیره می کنم.”

مرتبط با

در حالی که هاسکینسون جزئیات خاصی در مورد “چیزی بزرگ” که انتظارش را دارد فاش نکرده است، این احتمالاً می تواند به یک نقطه عطف یا پیشرفت بزرگ برای کاردانو مرتبط باشد. این می تواند از یک پیشرفت تکنولوژیکی بزرگ تا یک مشارکت استراتژیک یا گسترش قابل توجه قابلیت های شبکه باشد. به هر حال، واضح است که هاسکینسون قصد دارد تأثیر روابط خود با ماسک را به حداکثر برساند.

یک بحث احتمالی بین هاسکینسون و ماسک می تواند پیامدهای قابل توجهی برای صنعت ارزهای دیجیتال داشته باشد. هر دوی این افراد به دلیل رویکردهای نوآورانه و مشارکت در فناوری شناخته شده اند و تعامل آنها می تواند منجر به تحولات پیشگامانه در بخش های رمزنگاری و بلاک چین شود.

لازم به یادآوری است که هاسکینسون قبلا برای همکاری با ماسک برای ایجاد نسخه غیرمتمرکز توییتر ابراز علاقه کرده بود.

همانطور که شبکه کاردانو به تکامل خود ادامه می دهد و به نقاط عطف جدیدی می رسد، امکان همکاری یا گفتگو با ماسک عنصری از انتظار و هیجان را به جامعه اضافه می کند.

دنیای کریپتو از نزدیک تماشا خواهد کرد تا ببیند “لحظه بزرگ” چه خواهد بود و چگونه می تواند بر آینده کاردانو و صنعت گسترده تر ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید