Cardano Creator جهت‌گیری ناگهانی به بیت‌کوین کش: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش غیرمنتظره در جامعه ارزهای دیجیتال، موسس کاردانو اخیراً به بیت کوین کش (BCH)، شاخه ای از بیت کوین ابراز علاقه کرد.

این پیشرفت غیرمنتظره باعث ایجاد حدس و گمان و کنجکاوی در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال شد زیرا بنیانگذار Cardano توجه خود را به یک پروژه ارز دیجیتال متفاوت معطوف کرد.

چارلز هاسکینسون، رویایی پشت کاردانو، با ابراز علاقه خود به بیت کوین کش (BCH) در رسانه های اجتماعی، بسیاری را شگفت زده کرد.

هاسکینسون در توییتی به نقشه راه بیت کوین کش ابراز علاقه کرد و از همه افراد جامعه خواست تا درباره آنچه در جامعه توسعه دهندگان می گذرد و برخی از اولویت های کوتاه مدت پروژه BCH توضیح دهند.

“من در مورد نقشه راه بیت کوین کش کنجکاو هستم. آیا کسی از جامعه بیت کوین کش می تواند به من بگوید در سمت توسعه چه می گذرد و برخی از اولویت های کوتاه مدت؟” هاسکینسون نوشت.

بیت کوین کش (BCH) فورکی از بلاک چین اصلی بیت کوین است که در سال 2017 ایجاد شد. اگرچه بیت کوین کش شباهت هایی با بیت کوین (BTC) دارد، اما بیت کوین کش (BCH) با جلب توجه جامعه حامیان و توسعه دهندگان خود جایگاهی را در بازار ارزهای دیجیتال به دست آورده است.

دستگیری راجر ور، سرمایه‌گذار اولیه ارزهای دیجیتال معروف به «بیت‌کوین عیسی» و حامی سرسخت بیت‌کوین کش، صنعت ارزهای دیجیتال را در این هفته شوکه کرد. راجر ور یکی از حامیان اصلی اسپین آف بیت کوین از سال 2017 بوده است.

هاسکینسون که حامی پرشور ایجاد یک اکوسیستم بلاک چین ایمن تر، مقیاس پذیرتر و پایدارتر است، اغلب بر توسعه اکوسیستم کاردانو تمرکز کرده است. با این حال، علاقه اخیر به بیت کوین کش ممکن است به یک استراتژی گسترده تر در حال ظهور اشاره کند.

با وجود این، دلیل دقیق علاقه ناگهانی بنیانگذار کاردانو به بیت کوین کش و جایی که ممکن است منجر شود مشخص نیست.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید