خالق کاردانو از نظریه توطئه ضد XRP انتقاد می کند


بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون او موضعی قاطع در برابر آنچه که او به عنوان یک تئوری توطئه گسترده و بی اساس که XRP را هدف قرار می دهد اتخاذ کرده است. در یک جلسه آنلاین اخیر، هاسکینسون روایت ادعایی را محکوم کرد که حامیان اتریوم در حال دستکاری SEC برای اقدام قانونی علیه XRP هستند.

هاسکینسون در آخرین پست خود در رسانه های اجتماعی، ناامیدی خود را از اینکه اظهاراتش نادرست ارائه شده است، تکرار کرد و خواستار درک دقیق این گفتمان شد. او از گرایش به نادیده گرفتن نکات ظریف در استدلال های خود ابراز تاسف کرد و نسبت به تداوم ادعاهای نادرست هشدار داد.

او پیش از این نیز موضع خود را اعلام کرده بود. هاسکینسون وی با تاکید بر اینکه هیچ مدرک اثبات شده ای پشت اتهامات توطئه وجود ندارد، بر ضرورت گفتمان مبتنی بر شواهد تاکید کرد. او تکرار کرد که علیرغم سال‌ها گمانه‌زنی، هیچ مدرک مشخصی برای حمایت از این ایده که حامیان اتریوم بر اقدامات نظارتی علیه اتریوم تأثیر می‌گذارند، به دست نیامده است. XRP.

تکان خورده و هم نزده

علاوه بر این، هاسکینسون اظهارات قبلی خود را در مورد جنجال «ETHGate» توضیح داد و توضیح داد که تمرکز او صرفاً بر رد این نظریه است که اتریوم در اقدامات SEC علیه XRP نقش دارد.

این مقام رسمی بر اهمیت تمایز بین روایات مختلف تأکید کرد و تأکید کرد که اظهارات وی به منظور کم اهمیت جلوه دادن اهمیت هر گونه بی عدالتی ادعایی نیست، بلکه برای رسیدگی به اتهامات خاص بوده است. اتریوم.

هاسکینسون در طول ارتباط خود بر نیاز به بحث عقلانی تاکید کرد و از تمایل به در هم آمیختن موضوعات متفاوت انتقاد کرد. او توطئه مورد بحث را یک “توطئه بزرگ” خواند و بر اهمیت جداسازی حقایق از حدس تاکید کرد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید