Creator Cardano به‌روزرسانی اصلی هارد فورک را در انجمن ADA منتشر کرد


چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، به آخرین شایعات در مورد هارد فورک مورد انتظار چانگ پرداخت. برخلاف ادعاهای رایج، هاسکینسون تصریح کرد که هارد فورک هرگز برای ژوئن برنامه ریزی نشده بود.

در عوض، او توضیح داد که یک گره آماده فورک در دسترس است و گام بعدی این است که 70 درصد از اپراتورهای استخر سهام، سیستم های خود را آزمایش و به روز کنند، که معمولاً حدود یک ماه طول می کشد.

مرتبط با

در واقع، هاسکینسون در ارتباط قبلی اعلام کرد که گره Cardano در ماه ژوئن به نسخه مورد نیاز خواهد رسید و برای هارد فورک چانگ آماده خواهد شد.

هدف آن تبدیل کاردانو به یک نهاد کاملاً غیرمتمرکز با سیستم مدیریت جامع بلاک چین، بودجه‌های سالانه و خزانه‌داری مبتنی بر جامعه به ارزش تقریبی 700 میلیون دلار در طول مسیر است.

چانگ هارد فورک: چرا مهم است؟

این به روز رسانی مهم است زیرا مفهوم حکومتداری کاملاً غیرمتمرکز و تحت رهبری جامعه را به Cardano معرفی می کند. این شامل یک اجماع اجتماعی زنجیره ای است که توسط قانون اساسی خود اداره می شود.

همانطور که اکنون وجود دارد، سه مرحله اصلی در این فرآیند مدیریت وجود خواهد داشت. مرحله اول، معرفی نمایندگان نمایندگی است. این به دارندگان ADA اجازه می دهد تا سهام خود را به جای رای گیری سنتی واگذار کنند. انتظار می رود که ثبت نام برای DReps در سه ماهه دوم سال 2024 آغاز شود.

مرتبط با

مرحله دوم کنوانسیون قانون اساسی کاردانو است. نمایندگان دولت اولین نسخه سند را در آرژانتین آماده خواهند کرد. سپس جامعه در پایان سال به این پیش نویس رأی خواهد داد. در صورت تصویب، این قانون اساسی جهت فرآیندهای حکمرانی غیرمتمرکز کاردانو را تعیین خواهد کرد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید