Cardano Creator سکوت در مورد یک نقطه عطف بزرگ را می شکند


Cardano (ADA) با انتشار اخیر Cardano Node 9.0 به ارتقاء چانگ مورد انتظار خود نزدیک می شود. این نقطه عطف مهم، بلاک‌چین کاردانو را به سمت یکی از جاه‌طلبانه‌ترین به‌روزرسانی‌ها پیش می‌برد، که انتظار می‌رود تا پایان جولای فعال شود، غیرمتمرکزسازی را معرفی کرده و به جامعه کاردانو اجازه می‌دهد رای داده و آینده شبکه را مستقیماً روی زنجیره شکل دهد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، از آخرین نسخه نود استقبال کرد و بر اهمیت آن تاکید کرد. هاسکینسون با اشتیاق به این نقطه عطف واکنش نشان داد و اشاره ای از «ارباب حلقه ها» کرد تا آغاز این مرحله جدید برای کاردانو باشد.

مرتبط با

سابقه کاردانو با ارتقاء بسیار مثبت بوده و انتظارات قابل توجهی را در مورد هارد فورک آینده چانگ ایجاد کرده است. در سال 2021، ارتقای عمده قبلی شاهد افزایش 130 درصدی قیمت ADA در یک ماه بود. در واقع، ADA در 24 ساعت گذشته 0.8 درصد افزایش یافته و با قیمت 0.37 دلار معامله می شود.

طبق مستندات GitHub، این نسخه شامل تمام تغییرات مورد نیاز برای دوره دفتر کل Conway است که شامل حاکمیت زنجیره ای از طریق CIP-1694 می شود.

مرتبط با

Cardano Eyes Changing Hard Fork: Historical Rise Points to Rally Potential ADA

گره به روز شده مرزهای هارد فورک را هم روی شبکه اصلی و هم روی شبکه های آزمایشی طولانی مدت مانند Preprod پل می کند. این اجازه می دهد تا مرحله بوت CIP-1694 در محیط های تولیدی انجام شود، اما رأی گیری DRep و همه اقدامات حاکمیتی را فعال نمی کند. نسخه 9.0 همچنین فاقد فایل معتبر Genesis مربوط به دوران Conway است که برای دور زدن هارد فورک Chang لازم است که بعداً در دسترس خواهد بود و نیاز به یک به‌روزرسانی پیکربندی جزئی دارد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید