Cardano Creator سکوت در قیمت ADA را می شکند


در حالی که ADA حدود 0.45 دلار ثابت نگه داشته است، جامعه کاردانو پر از طنز و حدس و گمان است. چنین ثبات قیمتی باعث به وجود آمدن تعدادی مم و شوخی شده است و علاقه مندان این توکن را “stablecoin” می نامند.

یکی از میم‌های محبوب نشان می‌دهد که Grim Reaper به درهایی با برچسب 0.45 دلار به ازای هر توکن ADA می‌کوبد، که نمادی از سطح قیمت پایدار توکن است.

مرتبط با

این موج طنز از دید بنیانگذار کاردانو، چارلز هاسکینسون، دور نماند. هاسکینسون که به ندرت به طور مستقیم به قیمت ADA پرداخته می شود، یک استثنا قائل شد و با رویکرد ساده لوحانه جامعه نسبت به این وضعیت موافقت کرد. او نسخه خود از میم Grim Reaper را که ناباوری Death را به قیمت سرکش ADA به تصویر می‌کشد، منتشر کرد. در حالی که پاسخ هاسکینسون طنز آمیز بود، او به طور نامحسوس ناامیدی و کنجکاوی پیرامون تغییرات قیمت ADA را تایید کرد.

نمای قیمت کاردانو (ADA).

از لحاظ تاریخی، ADA دوره های مشابهی از رکود قیمت را تجربه کرده است. نگاهی به نمودار ماهانه الگویی از ثبات بلندمدت در برخی نقاط قیمتی را نشان می دهد. پنج سال پیش، ADA حدود 0.04 دلار بود و در سال 2021 نزدیک به 1 دلار به ازای هر توکن شناور بود.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

سطح قیمت فعلی 0.45 دلار بی سابقه نیست. قبلاً صبر سرمایه گذاران را آزمایش کرده است. با این حال، برخلاف روند نزولی دو سال پیش، به نظر می رسد روند فعلی صعودی باشد.

مرتبط با

سوال مهمی که در ذهن علاقه مندان به کاردانو وجود دارد این است که آیا این ثبات نشان دهنده روند صعودی است؟ اگر ADA واقعاً برای یک حرکت صعودی آماده باشد، دوره انتظار ممکن است قابل تحمل تر به نظر برسد. اما ماهیت غیرقابل پیش‌بینی بازار ارزهای دیجیتال به این معنی است که اطمینان دشوار است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید