بازگشت کاردانو: با خروج ۶۲۱ میلیون دلاری بیت کوین، جریان ورودی ADA افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک پیشرفت چشمگیر در بازار ارزهای دیجیتال، Cardano (ADA) افزایش قابل توجهی در جریان ورودی را تجربه می کند که نشان دهنده بازگشت قوی برای دارایی دیجیتال است. در همین حال، بیت کوین، بزرگترین دارایی دیجیتال، شاهد خروجی قابل توجهی با خروج خیره کننده 621 میلیون دلار از این ارز دیجیتال است.

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال به دلیل برگزاری نشست FOMC که بیش از حد انتظار بود، خروجی 600 میلیون دلاری را تجربه کردند که بالاترین سطح از 22 مارس 2024 است که باعث شد سرمایه‌گذاران در معرض قرار گرفتن خود با دارایی‌های عرضه ثابت کاهش دهند. در حالی که جریان های خروجی به طور کامل بر بیت کوین متمرکز بود، جریان های ورودی در طیف گسترده ای از آلتکوین ها، از جمله کاردانو مشاهده شد.

مرتبط با

از سوی دیگر، کاردانو به ورودی 0.7 میلیون دلاری دست یافت. این نمودار در تضاد با فعالیت خاموش در بازار گسترده‌تر آلتکوین در هفته منتهی به هفته گذشته است که Cardano هیچ جریانی را مشاهده نکرد.

در مقایسه با جریان های ورودی کاردانو، بیت کوین شاهد برداشت های قابل توجهی در مجموع 621 میلیون دلار بود. خروج 621 میلیون دلار از بیت کوین ممکن است نشان دهنده تغییر در احساسات سرمایه گذاران و تخصیص مجدد وجوه به بازار ارزهای دیجیتال باشد.

با بازگشت کاردانو و جذب جریان های ورودی، حرکت قیمت و پویایی بازار به منصه ظهور می رسد. جامعه Cardano در مورد ارتقاء و بهبود شبکه Cardano که می تواند قابلیت ها و جذابیت آن را بیشتر کند هیجان زده است. اواخر امسال، Cardano یکی از تاریخی‌ترین ارتقاهای خود را تجربه خواهد کرد، Chang Hard Fork.

در زمان نگارش این مقاله، ADA 2.38 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته و به 0.404 دلار رسیده است، زیرا بازار ارزهای دیجیتال تحت فشار فروش است. در روزهای آینده، روندهای گسترده تر بازار و تمایل سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال نیز ممکن است نقش مهمی در شکل دادن به مسیر قیمت Cardano داشته باشند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید