کاردانو بولز ممکن است در ماه جولای خوش شانس باشد


با قضاوت بر اساس میله های سبز نمودارهای قیمت دارایی های کریپتو، اولین ماه تابستان را نمی توان فوق العاده دانست. تا پایان ژوئن، ارزش بازار کل بازار دارایی دیجیتال بیش از 8 درصد یا تقریباً 200 میلیارد دلار کاهش یافته بود.

نمی توان پیش بینی کرد که ماه جولای چه چیزی را به علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. با این حال، تاریخچه قیمت می تواند سرنخ هایی به ما بدهد.

مرتبط با

به عنوان مثال، برای ADA، نشانه اصلی بلاک چین کاردانو، تاریخچه قیمت ارائه شده توسط CryptoRank به جای کاهش، رشد را پیش‌بینی می‌کند. به عنوان مثال، میانگین بازگشت سرمایه در توکن‌های کاردانو در ماه جولای 9 درصد بود که میانگین آن کمی کمتر اما همچنان مثبت 2.93 درصد بود.

""
ADA به USD CoinMarketCap

روندهای تاریخی از سال 2018 در سمت کاردانو (ADA) بوده است. در آن زمان، توکن ADA در ماه جولای تقریباً 3 درصد افزایش داشت. علاوه بر این، و تا به امروز، ADA تنها دو بار نتوانسته است ماه دوم تابستان را به رنگ سیاه ببندد.

""
تاریخچه قیمت کاردانو رتبه بندی کریپتو

صادقانه بگویم، شما نمی توانید هیچ چیز را در فضای رمزنگاری بدیهی فرض کنید. با این حال، تاریخچه قیمت می تواند راهنمایی هایی برای چنین بازار آشفته ای ارائه دهد. هر ماه که می گذرد، نمونه آماری کاردانو جامع تر می شود، به این معنی که پیش بینی های مبتنی بر روندهای تاریخی به واقعیت نزدیک تر می شوند.

مرتبط با

در حال حاضر، این رمزارز محبوب 0.4 دلار برای هر توکن قیمت دارد. اجازه دهید روند صعودی تاریخچه قیمت ADA محقق شود و شاید تا پایان ماه شاهد توکن های Cardano با حداقل 0.44 دلار باشیم.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید