Cardano اتصال با اتریوم را افزایش می دهد


بنیاد کاردانو، سازمان غیرانتفاعی پشت بلاک چین محبوب Proof-of-Stake. تقویت شده سطح تعامل با ادغام پروتکل ارتباطات بین بلاک چین.

این ادغام اکنون ساخت برنامه‌های مبتنی بر ماشین مجازی اتریوم (EVM) در زنجیره جانبی Cardano را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند.

پروتکل استاندارد شده که برای اولین بار توسط Cosmos Network در سال 2019 معرفی شد، این امکان را فراهم می کند تا با ارسال اطلاعات از طریق کانال های خصوصی، پل زنجیره های بلوکی ناهمگن را ایجاد کند. داده ها را می توان به راحتی از طریق بلاک چین با مکانیسم های اجماع مختلف منتقل کرد. برای اطمینان از اعتبار برخی اطلاعات، نیازی به ارتباط مستقیم بین آنها نیست.

مرتبط با

به عنوان مثال، با Cardano، مشاغلی که به پروتکل ICB متکی هستند همچنان می توانند از هزینه های دقیق شبکه و سایر مزایای هنگام کار با زنجیره های دیگر بهره مند شوند. این بنیاد گفت: «با پیاده‌سازی IBC در کاردانو، کسب‌وکارها از چارچوبی برای توسعه و استقرار راه‌حل‌های بلاک‌چین مقیاس‌پذیر، امن و قابل تعامل بهره می‌برند».

یک بحث مدیریتی

از سوی دیگر، این بنیاد همچنین با تصمیم رای گیری که در اوایل این هفته گرفت، جنجال ایجاد کرد.

در مرحله بوت استرپ که بین دو مرحله اجرای هارد فورک انجام می شود، بنیاد به عضویت کمیته موقت قانون اساسی (ICC) در می آید.

مرتبط با

این کشور قبلاً در انتخابات ICC شرکت کرده و شورای آتلانتیک کاردانو را در صدر رتبه بندی خود قرار داده است. هنگام رای دادن به نامزدها، باید میزان مشارکت، تخصص فنی، شفافیت و غیره را در نظر بگیرید. عواملی مانند.

با این حال، این بنیاد با واکنش شدید برخی از اعضای جامعه مواجه شد که معتقد بودند باید خود را از کل روند رای گیری ICC کنار بگذارد. یکی از کاربران اظهار داشت: “من فکر می کنم این اشتباه است که بنیاد کاردانو انگشت خود را روی ترازو بگذارد.”


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید