“کاردانو همیشه برنده است”: چارلز هاسکیسون بیانیه صعودی را به اشتراک می گذارد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چارلز هاسکینسون اخیراً در مورد Cardano صحبت کرده است، یک ارز دیجیتال که او یکی از بنیانگذاران آن بوده و تا به امروز تا حدی مدیریت می کند. او گفت که کاردانو زمانی که رقابت منصفانه یا رای گیری در مورد ارزهای رمزپایه وجود داشته باشد در صدر قرار می گیرد. به نظر می رسد او به کاردانو اعتقاد زیادی دارد و پیشنهاد می کند که ممکن است در نحوه عملکرد این مسابقات بی عدالتی وجود داشته باشد. برای اجرا.

با نگاهی به نمودار قیمت کاردانو، در حال حاضر با قیمت 0.57 دلار معامله می شود. سطوح قیمتی مهمی در نمودار وجود دارد که به آنها حمایت و مقاومت می گویند. اگر قیمت کاردانو به زیر سطح حمایت 0.5221 دلار سقوط کند، ممکن است به این معنی باشد که قیمت به کاهش ادامه خواهد داد. با این حال، اگر قیمت از سطح مقاومت در حدود 0.5945 دلار عبور کند، می‌توانیم شاهد شکسته شدن آستانه 0.6 دلار و شتاب گرفتن افزایش در آینده قابل پیش‌بینی باشیم.

ADAUSDT
نمودار ADA/USDT از TradingView

نمودار نشان می دهد که قیمت Cardano از یک نقطه بالاتر کاهش یافته است و اکنون در نقطه ای است که قیمت می تواند در هر جهت حرکت کند. در حال حاضر، 100 EMA قیمت را به سمت پایین هدایت می کند، در حالی که 200 EMA منتظر است تا قیمت آن را لمس کند و یک معکوس قابل توجه ایجاد کند. اما باید دید آینده ADA در میان عملکرد مختلط بازار چگونه پیش خواهد رفت.

با نگاه کردن به آینده، مشخص نیست که قیمت کاردانو چقدر خواهد بود. ممکن است به دلیل تکنولوژی جدید، مقررات، یا احساس مردم نسبت به بازار تغییر کند. با این حال، با آخرین صحبت های هاسکینسون، مشخص است که افرادی که خود را طرفدار کاردانو می دانند، معتقدند که این کار به خوبی انجام خواهد شد.

در حالی که هاسکینسون نسبتاً به موفقیت کاردانو اطمینان دارد، بازار ارزهای دیجیتال می تواند غیرقابل پیش بینی باشد. هاسکینسون بیشتر در مورد موفقیت اجتماعی کاردانو و رشد زیربنایی شبکه صحبت می کند، نه به طور خاص عملکرد ADA در بازار.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید