Cardano با بازیابی قیمت ADA، 1.7 میلیارد دلار به ارزش بازار اضافه می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano، یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو، امروز احیای قابل توجهی را تجربه کرد و بیش از 1.7 میلیارد دلار به ارزش بازار خود اضافه کرد. این افزایش به دنبال دوره ای از نوسانات و عدم اطمینان در بازار ارزهای دیجیتال است.

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که ارزش بازار کاردانو از 15.8 میلیارد دلار به 17.5 میلیارد دلار در جریان معاملات فعلی افزایش یافته است و موقعیت آن را به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار مستحکم کرده است. این امر Cardano را جلوتر از Avalanche (AVAX) و پس از Dogecoin (DOGE) قرار می دهد که در حال حاضر با ارزش بازار 23.4 میلیارد دلار در رتبه نهم قرار دارد.

عامل اصلی این افزایش ارزش بازار، بهبود قیمت توکن بومی کاردانو، ADA است. پس از تجربه کاهش قابل توجه 32 درصدی به دلیل عدم قطعیت های ژئوپلیتیک فعلی، قیمت ADA با 4.3 درصد بهبود در جلسه معاملاتی امروز به 0.49 دلار رسید.

""
ارزش بازار کاردانو (ADA). CoinMarketCap

Cardano که ارزش بازار آن اکنون 17.5 میلیارد دلار است، نه تنها جایگاه خود را در بازار ارزهای دیجیتال تایید می کند، بلکه به دنیای بزرگترین شرکت های جهان نیز نزدیک می شود. بر اساس رتبه بندی جهانی Companies Market Cap، Cardano در کنار سازمان های معتبری مانند Warner Music Group، Subaru و Snapchat قرار می گیرد.

تجدید حیات ADA نشان دهنده انعطاف پذیری و پتانسیل این ارز دیجیتال در مواجهه با نوسانات بازار است. افزایش اخیر در ارزش بازار بر اعتماد مجدد به مسیر کاردانو تأکید می کند زیرا سرمایه گذاران و علاقه مندان بر عملکرد آن نظارت می کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید