فعالیت نهنگ کاردانو (ADA) به طرز چشمگیری افزایش می یابد: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شبکه کاردانو اخیراً شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت نهنگ ها بوده است. معیارهای مختلف نشان دهنده افزایش فعالیت توسط دارندگان بزرگ ADA است. این افزایش فعالیت می‌تواند نشان‌دهنده انواع رفتارهای بازار، از جمله انباشت بالقوه، توزیع مجدد، یا حتی آماده‌سازی برای پیشرفت‌های شبکه باشد. بیایید به داده ها بپردازیم و نمودار قیمت همراه را تجزیه و تحلیل کنیم تا بینش عمیق تری در مورد پویایی بازار ADA بدست آوریم.

اول، تعداد معاملات بزرگ به سرعت افزایش یافت. 6980 تراکنش در 24 ساعت گذشته فعالیت ثبت شد. این از پایین ترین سطح هفت روزه 5005 افزایش یافته است. اهمیت این اقدام در ارتباط آن با اعتماد سهامداران بزرگ و آمادگی آنها برای تغییر موقعیت دارایی های خود، احتمالاً در پیش بینی حرکات بازار است.

https://app.intotheblock.com/coin/ADA/deep-dive?group=all&chart=all
منبع: IntoTheBlock

با توجه به حجم این معاملات، حجم قابل توجه 24 ساعته 26.9 میلیارد ADA را مشاهده کردیم که اندکی کمتر از بالاترین سطح هفت روزه 29.4 میلیارد ADA بود. چنین حجم بالایی اغلب مقدمه ای برای نوسانات قیمت است، زیرا نشان دهنده حرکات نقدینگی قابل توجهی است که می تواند سطح قیمت فعلی را تثبیت یا بی ثبات کند.

نمودار قیمت کاردانو تصویری از رفتار اخیر بازار را ترسیم می‌کند که در آن ADA الگوی فشرده‌سازی را تجربه می‌کند که اغلب نوید یک شکست قابل توجه است. نقاط قوت محلی با باقی ماندن قیمت ها بالاتر از میانگین متحرک کلیدی نشان داده می شود که نشان می دهد روند صعودی اساسی است. با این حال، نقاط ضعف نیز مشهود است، زیرا شکست قیمت از بالاترین سطح اخیر نشان دهنده فرسودگی بالقوه یا عدم فشار خرید است.

سطوح حمایت و مقاومت به وضوح تعریف شده اند، با یک منطقه حمایت قوی در حدود 0.4126 دلار که قیمت از آن بارها جهش کرد. مقاومت در نزدیکی سطح 0.5591 دلار مشاهده می شود که در آن ADA آزمایش کرد و عقب نشینی کرد، که نشان دهنده سقفی است که گاوها هنوز به طور قانع کننده ای شکسته اند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید