کاردانو (ADA) به 13.84 میلیارد دلار در فعالیت نهنگ افزایش یافت


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همانطور که توسط IntoTheBlock گزارش شده است، Cardano (ADA) اخیراً به ارتفاعات قابل توجهی در فعالیت نهنگ ها رسیده است، با میانگین حجم مبادلات روزانه خیره کننده 13.84 میلیارد دلار در هفته گذشته. این جریان عظیم تراکنش، فعالیت کاردانو را در یک سوم حجم فعلی بیت کوین قرار می دهد. 500 درصد از لایت کوین و 1600 درصد از دوج کوین بهتر است.

یک فرو رفتن عمیق تر در داده های زنجیره ای، چشم انداز پویا از حجم های نوسان را نشان می دهد. علیرغم کاهش جزئی از اوج 27.67 میلیارد ADA (معادل 14.08 میلیارد دلار)، حجم معاملات بزرگ همچنان با چالش 23.22 میلیارد ADA (معادل 10.87 میلیارد دلار) باقی مانده است.

شایان ذکر است، این هنوز نشان دهنده افزایش قابل توجه تقریباً 700 میلیون ADA (حدود 350 میلیون دلار) نسبت به سطوح قبلی است.

نمای قیمت کاردانو (ADA).

با این حال، در میان این افزایش فعالیت نهنگ، قیمت ADA نیز ضربه خورده است. توکن کاردانو که تنها در هفته گذشته بیش از 7.8 درصد کاهش یافت، هفته جدید را با حرکت نزولی ادامه داد و در حال حاضر 0.4543 دلار به ازای هر توکن است.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

با وجود حجم چشمگیر تراکنش های نهنگ، به نظر می رسد که این افزایش به افزایش متناظر در ارزش بازار توکن تبدیل نشده است.

واگرایی بین فعالیت زنجیره ای و احساسات بازار سوالاتی را در مورد عوامل موثر در افزایش اخیر فعالیت نهنگ کاردانو و اینکه چگونه بر قیمت توکن تأثیر می گذارد، ایجاد می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید