کاردانو (ADA) با در دست گرفتن کنترل گاوهای نر، 500٪ در جریان سرمایه افزایش می یابد


بر اساس بیانیه اخیر CoinShares، Cardano (ADA) به عنوان یک رهبر در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده است و هفته گذشته شاهد افزایش خیره کننده 500 درصدی در جریان سرمایه بود. گزارش هفتگی در مورد جریان‌های سرمایه در محصولات سرمایه‌گذاری متمرکز بر ارز دیجیتال نشان داد که سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با کاردانو به ۱ میلیون دلار رسیده است که نشان‌دهنده تغییر قابل توجهی در تمایل سرمایه‌گذاران به سمت دهمین ارز دیجیتال سرمایه‌دار است.

این افزایش سرمایه‌گذاری پس از دوره رکودی صورت می‌گیرد که در آن محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر کاردانو در هفته گذشته با فقدان فعالیت مواجه شدند و نه ورودی و نه خروجی ثبت نشد. فقط دو هفته پیش، در اوایل آوریل، Cardano ETP مبلغ نسبتاً کمی بیش از 200000 دلار را جذب کرده بود که افزایش اخیر را چشمگیرتر کرده بود.

منبع: CoinShares

در مجموع 7 میلیون دلار از ابتدای سال 2024 به محصولات سرمایه گذاری متمرکز Cardano سرازیر شده است و توکن ADA را به عنوان یک بازیکن برجسته در بین آلت کوین های برتر قرار داده است. علیرغم اینکه کاردانو با رقبایی مانند Solana (SOL) و بایننس کوین (BNB) مواجه است، توانسته است سلطه خود را در بازار حفظ کند.

بازار Cardano ETP دارای طیف گسترده ای از راه حل های سرمایه گذاری است، از جمله پیشنهادات ارائه دهندگان پیشرو مانند 21Shares، WisdomTree، CoinShares و ETC Group. این تنوع نشان دهنده جذابیت رو به رشد کاردانو در بین سرمایه گذاران نهادی و فردی است.

در همین حال، چشم‌انداز سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال گسترده‌تر شاهد هفته‌های متوالی جریان خروجی بالغ بر 206 میلیون دلار بوده است. این روند همراه با کاهش جزئی حجم معاملات ETP ها، نشان دهنده کاهش اشتهای سرمایه گذاران است.

گمانه زنی ها در مورد موضع فدرال رزرو در مورد نرخ های بهره به احتمال زیاد به این احساسات کاهش یافته کمک می کند، در حالی که انتظارات برای افزایش نرخ های بهره بلندمدت هیجان سرمایه گذاران را کاهش می دهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید