حجم کاردانو (ADA) در میان حمام خون Crypto 29٪ افزایش می یابد


CoinGlass گزارش داد که در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات آتی Cardano (ADA) با 29 درصد افزایش به بیش از نیم میلیارد دلار رسیده است. این افزایش نشان دهنده یک تغییر قوی به سمت معاملات آتی دائمی ADA است که در حال پیشی گرفتن از بازار نقدی است. بر اساس CoinMarketCap، حجم معاملات نقدی Cardano در صرافی ها به 466 میلیون دلار رسید و حجم کل معاملات به نزدیک به 1 میلیارد دلار رسید.

روند به سمت معاملات آتی ماهیت سوداگرانه تر معاملات را در مقایسه با سرمایه گذاری بلندمدت نشان می دهد. تغییر متوسط ​​در فعالیت بازار نقدی از این روند حمایت می کند، که نشان می دهد سرمایه گذاران بیشتر بر معاملات آتی برای سودهای بالقوه کوتاه مدت تمرکز می کنند.

مرتبط با

در حالی که سرمایه گذاران فعالانه معاملات آتی ADA را انجام می دادند، بازار کریپتو با طوفانی واقعی روبرو بود. پوزیشن هایی به ارزش تقریباً یک چهارم میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته منحل شده اند. بر اساس داده‌های CoinGlass، گاوها در این دوره بیشترین “ضعیف شدن” را در اثر حرکات بازار داشتند، به طوری که 66 درصد از انحلال‌ها در موقعیت‌های خرید صورت می‌گرفت.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

مثل همیشه، بیت‌کوین و اتریوم در حذف سپرده‌ها، به‌ویژه از سوی سرمایه‌گذاران حریص، پیشرو هستند. در مورد Cardano، ADA، تا حدی کمتر، به ابزاری تبدیل شده است که انحلال های زیادی را تجربه کرده است. با این حال، طبق داده ها، 350000 دلار از 400000 دلار پوزیشن منحل شده یا 87.5 درصد به گاوها رسید.

مرتبط با

افزایش حجم معاملات مشتقات ADA در میان هرج و مرج عمومی بازار، نقش آن را در استراتژی های معاملاتی سوداگرانه برجسته می کند. در حالی که بازار کلی کریپتو با چالش‌هایی مواجه است، فعالیت‌های بازار آتی کاردانو افزایش یافته است که نشان‌دهنده علاقه مداوم به ADA در زمان‌های عدم اطمینان است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید