کاردانو (ADA) با افزایش 27 درصدی در فاندامنتال و خروج از بازار


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ADA کاردانو بیش از 27 درصد در حجم معاملات افزایش یافت که یک معیار مهم برای تعیین احساسات سرمایه گذاران است. با این افزایش، ADA اکنون به عنوان یک استثنا در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال پیشرو که در حال حاضر کاهش قیمت خود را تجربه می کنند، ایستاده است.

ADA از دیگر ارزهای دیجیتال برتر جدا شده است

طبق داده‌های CoinMarketCap، ADA با قیمت 0.3952 دلار معامله شد که در 24 ساعت گذشته 1.4 درصد افزایش قیمت داشت. در حالی که ارزش بازار با نرخی مشابه به 14 میلیارد دلار افزایش یافت، حجم معاملات به 331 میلیون دلار افزایش یافت.

مرتبط با

افزایش قیمت قابل توجه ADA با دیگر ارزهای دیجیتال موجود در بازار در تضاد است. به عنوان مثال، ارز دیجیتال پیشرو بیت کوین (BTC) با 60,868 دلار معامله شد که بیش از 1 درصد در روز گذشته کاهش داشت. هفته گذشته، بیت کوین کاهش 5.2 درصدی را تجربه کرد. با این حال، حجم معاملات 0.3٪ به صورت اسمی افزایش یافت، در حالی که ADA 27٪ افزایش داشت.

به همین ترتیب، اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ، با قیمت 3392 دلار معامله می شود که نشان دهنده کاهش 1.68 درصدی در روز گذشته و 2.8 درصدی کاهش در هفته گذشته است. در حالی که حجم معاملات با 7 درصد کاهش به 11 میلیارد دلار رسید، ارزش بازار در 407 میلیارد دلار تثبیت شد.

چرا ADA متمایز است؟

افزایش اخیر قیمت ADA و معیارهای کلیدی را می توان به برنامه های توسعه اکوسیستم کاردانو نسبت داد. همانطور که چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو در ویدئویی در یوتیوب اعلام کرد، مهمترین آنها ایجاد یک کمیته موقت قانون اساسی است.

مرتبط با

طبق گزارش های قبلی U.Today، با ایجاد کمیته جدید، دارندگان ADA اکنون در مدیریت کاردانو حرفی برای گفتن دارند. این اعلامیه شور و شوق را در جامعه کاردانو برانگیخت و به افزایش قیمت ADA دامن زد.

علاوه بر این، Cardano اخیراً در بین سرمایه گذاران نهادی مورد توجه قرار گرفته است که ممکن است به افزایش حجم معاملات کمک کند. علاوه بر این، اکوسیستم کاردانو اخیراً اتصال خود را از طریق ادغام با پروتکل بلاک چین افزایش داده است. این ادغام با ایجاد آسان تر برنامه های مبتنی بر ماشین مجازی اتریوم (EVM) برای توسعه دهندگان، دسترسی به اکوسیستم را افزایش می دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید