افزایش 26 درصدی حجم کاردانو (ADA) – چه اتفاقی می‌افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA) افزایش قابل توجهی را در فعالیت های معاملاتی تجربه کرده است که نشان دهنده احیای احساسات صعودی در بین سرمایه گذاران است. با توجه به این داده های CoinGlassحجم معاملات ADA در 24 ساعت گذشته با 26.16 درصد افزایش به 465.31 میلیون دلار رسید. این افزایش حجم نشان دهنده افزایش علاقه و فعالیت معاملاتی در بازار ADA است.

در میان این افزایش فعالیت معاملاتی، قیمت Cardano نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و در حال حاضر 0.4895 دلار معامله می شود. این یک نشانه است 7.44 درصد افزایش این وضعیت در 24 ساعت گذشته نشان دهنده وقفه نسبت به دوره تجمیع اخیر است. تحلیلگران و معامله گران این افزایش قیمت را به عنوان یک سیگنال مثبت برای ADA تفسیر می کنند که به طور بالقوه نشان دهنده یک روند صعودی جدید در قیمت سکه است.

Cardano که به دلیل تمرکز بر امنیت و مقیاس پذیری از طریق پروتکل منحصر به فرد Proof-of-Stake شناخته شده است، به عنوان یک رقیب بالقوه برجسته است. اتریوم (ETH). تغییرات قیمت و حجم اخیر ADA ممکن است منعکس کننده اعتماد فزاینده به فناوری زیربنایی پروژه و پتانسیل آن برای ایجاد اختلال در فضای بلاک چین باشد.

معیارهای کلیدی در حال افزایش است

اطلاعات دیگر CoinGlass نشان می دهد که بهره باز ADA با 11.89 درصد افزایش به 252.84 میلیون دلار رسیده است. بهره باز به تعداد کل قراردادهایی که هنوز تسویه نشده اند اشاره دارد و می تواند به عنوان شاخصی از احساسات بازار و تغییرات قیمت آتی باشد.

افزایش بهره باز و همچنین افزایش حجم معاملات نشان می دهد که فعالان بازار به طور فزاینده ای نسبت به چشم انداز کوتاه مدت ADA خوش بین هستند. به طور خاص، بهره باز بالا اغلب قبل از حرکات قابل توجه قیمت در هر جهت است. هنگامی که افزایش می یابد، می تواند سناریویی ایجاد کند که در آن تعداد زیادی از قراردادها باید بسته یا منتقل شوند، که به طور بالقوه منجر به افزایش فشار خرید و حرکت صعودی قیمت می شود.

این پدیده به ویژه در یک بازار با تجربه صادق است. احساس صعودیهمانطور که در افزایش اخیر حجم معاملات و قیمت ADA مشاهده شد. به طور کلی، این ترکیب از عوامل نشان می دهد که فعالان بازار به طور فزاینده ای نسبت به چشم انداز آینده ADA خوش بین هستند و به طور بالقوه نشان دهنده تغییر به یک روند صعودی جدید است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید