Cardano (ADA) 1.218٪ در جریان نهنگ افزایش یافت، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano (ADA) که در حال حاضر دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، شاهد افزایش ورودی‌های بزرگ دارندگان است. این شاخص وجوهی را که به آدرس‌های بزرگ محافظه‌کار یا نهنگ می‌رود، ردیابی می‌کند.

طبق داده‌های IntoTheBlock، ADA افزایش 1218 درصدی در جریان ورودی دارندگان بزرگ را نشان می‌دهد که ناشی از افزایش وجوه ورودی به آدرس‌های نهنگ است، از 14.51 میلیون ADA در 8 ژوئیه به 110.7 میلیون ADA در 9 جولای. این افزایش پس از آن صورت می گیرد که ADA شاهد یکسان شدن جریان های ورودی برای چند روز از 5 ژوئیه بود.

ورودی های مالک بزرگ ممکن است نشان دهنده فعالیت خرید قابل توجهی باشد. زیرا بسیاری از این آدرس ها در صرافی های متمرکز خرید می کنند و سپس خرید خود را به سردخانه منتقل می کنند.

تصویر مقاله
جریان مالکان بزرگ، با حسن نیت: IntoTheBlock

افزایش ورودی‌های دارنده بزرگ نیز می‌تواند نشان‌دهنده پایین بودن قیمت باشد، زیرا این آدرس‌ها ترجیح می‌دهند پس از کاهش قابل توجه خرید عمده را انجام دهند.

با توجه به شرایط فعلی بازار، هر دو سناریو می تواند برای ADA امکان پذیر باشد. بازار کریپتو در هفته‌های اخیر نوساناتی را تجربه کرده است، به طوری که ADA در نوامبر 2023 به پایین‌ترین سطح خود سقوط کرد.

در حال حاضر، قیمت ADA نشانه هایی از تثبیت را نشان می دهد و با 3.4 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.3819 دلار رسیده است. در حالی که افزایش ورودی‌های صاحبان بزرگ ممکن است نشان‌دهنده این باشد که چیزی برای کاردانو در حال آماده شدن است، همچنین مهم است که به خاطر داشته باشید که موسسات بزرگ ممکن است وجوه دریافتی را برای اهداف تجاری انتقال دهند.

کاردانو به سمت ارتقاء چانگ حرکت می کند

Cardano به سمت ارتقاء مورد انتظار Chang حرکت می کند و Cardano Node 9.0.0 منتشر شده است.

ارتقاء Chang انتشار عملکرد مدیریت را متعجب خواهد کرد و پذیرش و پذیرش را برای کسانی که نقش‌های جدید یا اضافی در مدیریت دارند آسان‌تر می‌کند. به دو مرحله تقسیم می شود.

مرتبط با

Cardano به ارتقای Chang تاریخی با انتشار اصلی Node نزدیک می شود: جزئیات

Chang Upgrade 1 ویژگی‌های حاکمیتی را به Cardano اضافه می‌کند و فاز بوت استرپ فنی را همانطور که در فاز بوت استرپ CIP-1694 مشخص شده است، آغاز می‌کند. Chang Upgrade 2 CIP-1694 را از راه‌اندازی فنی خارج می‌کند و جدیدترین ویژگی‌های حاکمیت زنجیره‌ای، از جمله مشارکت DRep و همه اقدامات حاکمیتی را فعال می‌کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید