Cardano (ADA) دوباره به سطح پایین 2024 رسید، Shiba Inu (SHIB) به سطح بازده بحرانی رسید، Ethereum (ETH) به سطح بازده وحشتناک 3600 دلار رسید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیبا اینو در چهارراه
  • اتریوم به طرز وحشیانه ای رد شد

نمودار کاردانو تصویری تاریک ارائه می دهد. پس از ناکامی در حفظ سطوح پشتیبانی، ADA به روند نزولی خود ادامه داد و چندین منطقه پشتیبانی کلیدی را در این فرآیند نقض کرد. در نتیجه کاهش اخیر، کاردانو در حال حاضر در پایین ترین سطح خود از سال 2024 قرار دارد که ممکن است نشان دهنده مشکلات جدی تری در اکوسیستم باشد.

شاخص های فنی نشان می دهد که دارایی در تلاش برای یافتن حرکت صعودی است. متحرک نمایی 50 روزه و متحرک نمایی 200 روزه هر دو روند نزولی را نشان می دهند. میله های حجم بیشتر از کاهش بهره حمایت می کنند زیرا حجم معاملات نسبتاً پایین باقی مانده است که نشان دهنده کمبود فشار خرید است. شاخص قدرت نسبی (RSI) که در حال حاضر در نزدیکی منطقه اشباع فروش قرار دارد، می تواند به عنوان سیگنال خرید احتمالی تعبیر شود.

ADAUSDT
نمودار Cardano/USDT از TradingView

با این حال، درک کلی بازار از کاردانو منفی است. اساسا، انجام تعهدات کاردانو دشوار بوده است. سطح شک و تردید جامعه در نتیجه پیشرفت‌های فن‌آوری و همکاری‌های بسیار پیش‌بینی‌شده که به تغییرات قیمت معنادار تبدیل نشده است، افزایش یافته است.

علاوه بر این، مشکلات ADA با وضعیت کلی بازار تشدید شده است که شامل افزایش نظارت نظارتی و چشم‌انداز کلی بدبینانه برای صنعت ارزهای دیجیتال است.

عملکرد فاجعه بار کاردانو در سال 2024 چندان مورد بحث قرار نگرفت، اما روندهای فعلی به وضوح برخی از مسائل اساسی را در ADA نشان می دهد. قیمت این دارایی به کاهش خود ادامه می دهد و در حال حاضر به پایین ترین سطح خود در سال رسیده است.

شیبا اینو در چهارراه

شیبا اینو به سمت یک سطح حمایت کلیدی سقوط کرده است، که آستانه اولیه برای بازگشت به حساب می‌آید. با پیشروی شیبا اینو، می توان در آینده قابل پیش بینی یک تغییر را انتظار داشت، به خصوص وقتی به وضعیت کلی نمودار نگاه می کنیم.

طبق نمودار، SHIB به یک خط حمایت کلیدی رسیده است که به طور سنتی محل مناسبی برای ورود خریداران به بازار بوده است. در حال حاضر، میانگین متحرک 200 روزه یک سطح حمایت قوی را فراهم می کند.

مرتبط با

معامله گران اغلب این اندیکاتور فنی را برای مشاهده روندهای بلندمدت و نقاط عطف احتمالی تماشا می کنند. همچنین به نظر می رسد حجم معاملات کمتری وجود داشته باشد که می تواند نشان دهنده کاهش فشار فروش باشد. این ممکن است نشان دهنده کند شدن روند نزولی اخیر باشد. در حال حاضر معاملات نزدیک به منطقه فروش بیش از حد، شاخص قدرت نسبی (RSI) یک معکوس بالقوه را نشان می دهد.

هنگامی که RSI به این سطوح می رسد، دارایی احتمالاً خریداران بیشتری را جذب می کند، که نشان دهنده ارزان بودن دارایی است. وجود این شاخص های فنی به دارندگان SHIB با وجود روند نزولی که در حال حاضر بر بازار حاکم است، امیدواری می دهد. اگر در آینده نزدیک بالاتر از این سطح حمایت کلیدی باقی بماند، ممکن است قیمت معکوس شود. نظارت بر هرگونه تحول یا اخبار مهمی که ممکن است بر حرکت قیمت SHIB تأثیر بگذارد، ضروری است.

اتریوم به طرز وحشیانه ای رد شد

اتریوم 3600 دلار را برای بازگشت هدف گذاری کرده بود. با این حال، واکنش بازار آنطور که اکثریت انتظار داشتند نبود. اتریوم به‌طور بی‌رحمانه‌ای رد شد زیرا قیمت آن در بیست و ششمین EMA سقوط کرد. متأسفانه، اوضاع از اینجا بدتر می شود.

مرتبط با

نمودار نشان می دهد که اتریوم در تلاش است تا به بالای 3600 دلار برسد. این سطح، سطحی است که بسیاری از سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می‌کنند که باعث ایجاد یک روند صعودی می‌شود. در مقابل، متحرک نمایی 26 روزه به عنوان یک مقاومت قوی عمل کرد که منجر به کاهش قابل توجه قیمت شد و بالعکس.

همچنین، شرایط عمومی بازار کمکی نمی کند. اتریوم و سایر دارایی‌های دیجیتال به دلیل نگرانی‌های نظارتی جاری در مورد ارزهای دیجیتال و عدم اطمینان در بازارهای مالی جهان، همچنان از نزدیک تحت نظر هستند.

اگر اتریوم نتواند ثبات را در این سطوح پیدا کند، می‌تواند به سمت مناطق پشتیبانی اصلی بعدی حرکت کند، که می‌توان آن را در اطراف EMA 50 روزه (خط آبی) و حتی EMA 100 روزه (خط نارنجی) یافت.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید