22 مه Cardano (ADA) پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کوین مارکت کپ، قیمت اکثر ارزهای رمزپایه پس از یک انفجار شدید قیمت، با اصلاح مواجه می شود.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ADA/USD

نرخ کاردانو (ADA) در روز گذشته 4.79 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت ADA ممکن است سطح پشتیبانی محلی را در 0.4746 دلار ایجاد کرده باشد. با این حال، از آنجایی که بیشتر ATR تصویب شده است، ما شانس کمی برای انتظار حرکت شدید تا پایان روز نداریم.

مرتبط با

در این مورد، معاملات جانبی در حدود 0.48 دلار محتمل ترین سناریو است.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، کاهش پس از بسته شدن نزولی دیروز ادامه دارد. در حال حاضر، هنوز سیگنال معکوس وجود ندارد، به این معنی که کاهش می تواند به زودی منجر به آزمایش 0.46 دلار شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، قیمت ADA به بالای منطقه 0.50 دلار رسیده است. اما خریداران هنوز تا پایان هفته فرصت دارند تا ابتکار عمل را در دست بگیرند. اگر آنها بتوانند به این هدف دست یابند، ممکن است رشد با مقاومت 0.5225 دلار ادامه یابد.

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.48 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید