29 مارس Cardano (ADA) پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinStats، خریداران همچنان به ابتکار عمل در آخر هفته ادامه می دهند.

گرافیک ADA CoinStats

ADA/USD

نرخ کاردانو (ADA) در 24 ساعت گذشته 0.43 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت ADA با مقاومت محلی 0.6642 دلار شکسته شد. اگر این کاهش ادامه یابد، می توان انتظار داشت که منطقه 0.64 دلاری فردا آزمایش شود.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، نه گاوها و نه خرس ها تسلط دارند زیرا نرخ از سطوح حمایت و مقاومت فاصله دارد. چنین بیانیه ای با حجم کم نیز تأیید می شود، به این معنی که ADA به زمان بیشتری برای جمع آوری انرژی برای حرکت بیشتر نیاز دارد.

در این زمینه، سناریوی محتمل‌تر برای روزهای آینده ادامه تثبیت در محدوده باریک بین 0.64-0.68 دلار است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، وضعیت مشابه نمودار روزانه است. بر این اساس، سرمایه گذاران بعید است به این زودی شاهد افزایش یا کاهش شدید باشند. در نتیجه، ممکن است در هفته‌های آینده شاهد معاملات جانبی در محدوده 0.60-0.70 دلار باشیم.

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.6541 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید