28 فوریه Cardano (ADA) پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، خریداران همچنان بر بازار تسلط دارند.

گرافیک ADA CoinStats

ADA/USD

قیمت Cardano (ADA) از روز گذشته 1.82 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ ADA به سمت سطح مقاومت اخیر در 0.6448 دلار معامله می شود. اگر شمع روزانه نزدیک یا بالای آن بسته شود، احتمالاً روند صعودی به سمت منطقه 0.65-0.66 دلار ادامه خواهد یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، قیمت در حال آزمایش سطح مقاومت متوسط ​​در 0.6414 دلار است. اگر وضعیت تا پایان هفته تغییر نکند، انرژی انباشته شده ممکن است برای شکست و به دنبال آن شکست تا 0.66 دلار کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار روزانه در برابر BTC، نرخ کاردانو (ADA) به دلیل شکستن سطح 0.00001096 روند نزولی را نشان می دهد. در این مورد، سرمایه گذاران می توانند انتظار حرکت نزولی بیشتر به سمت منطقه حیاتی 0.000010 را داشته باشند.

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.64 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید