16 فوریه Cardano (ADA) پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیشتر سکه ها همچنان در حال افزایش است، اما استثناهایی از این قاعده وجود دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ADA/USD

نرخ کاردانو (ADA) در 24 ساعت گذشته 1.31 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت ADA ممکن است سطح پشتیبانی محلی را در 0.5909 دلار ایجاد کند. در حال حاضر، نرخ در مسیر آزمایش مقاومت 0.6118 دلار است.

اگر خریداران بتوانند ابتکار عمل را به دست بگیرند و نوار روزانه در نزدیکی منطقه 0.61 دلار بسته شود، این احتمال وجود دارد که شاهد شکست به سمت منطقه 0.62 دلار باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، معامله گران باید بر روی بسته شدن نوار از نظر اوج دیروز تمرکز کنند. اگر بالای 0.6126 دلار شکسته شود، روند صعودی می تواند به سمت نزدیک ترین مقاومت در 0.6174 دلار ادامه یابد. چنین سناریویی تا پایان هفته اعتبار دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

نمودار هفتگی نیز روند صعودی را نشان می دهد زیرا نرخ پس از شکستن سطح 0.5482 دلار همچنان در حال افزایش است. در حال حاضر توجه به بسته شدن از نظر سطح متوسط ​​0.62 دلار ضروری است. اگر نزدیک به این سطح و بدون فتیله طولانی رخ دهد، این شانس وجود دارد که تا پایان ماه آزمایش منطقه 0.65-0.68 دلار را مشاهده کنید.

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.6063 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید