Cardano (ADA) می تواند با این سیگنال مهم به 80 درصد خروجی دست یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در صورت تایید سیگنال شناسایی شده در نمودار قیمت، می تواند 80 درصد افزایش یابد.

با توجه به این علیبه گفته یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال، سیگنال خرید امیدوارکننده در نمودار روزانه Cardano ظاهر شد. می گوید این سیگنال با لمس اخیر سطح اصلاحی فیبوناچی 0.618 تحریک شده است.

علی معتقد است که اگر این سیگنال برقرار باشد، ADA می تواند از مقاومت 0.55 دلاری عبور کند و به طور بالقوه به اهداف بالاتر 0.69 دلار و احتمالاً حتی 0.93 دلار برسد.

افزایش به 0.93 دلار نشان دهنده افزایش 82 درصدی نسبت به قیمت های فعلی است. در زمان نگارش این مقاله، Cardano با 2.92 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.4977 دلار رسید.

بازار کریپتو با افزایش انتظارات در آستانه تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد ETF بیت کوین شاهد کاهش است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده روز سه شنبه گفت که شخصی برای مدت کوتاهی حساب شبکه اجتماعی X را هک کرد و بیانیه ای جعلی را منتشر کرد که ادعا می کرد صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را تایید می کند و باعث نوسانات بازار شد.

ADA همچنین به کاهش قیمت در نتیجه کاهش در بازار اشاره می کند. با وجود این، علی معتقد است که قیمت ADA در مسیر خود باقی می‌ماند و الگوی قیمتی 2018-2020 را منعکس می‌کند.

اگر این روند ادامه یابد، علی پیش‌بینی می‌کند که ADA می‌تواند تا آوریل در سطوح فعلی تثبیت شود و زمینه را برای از سرگیری احتمالی روند صعودی فراهم کند.

کاردانو انتظار دارد که از سال 2024 3.7 میلیون دلار جریان داشته باشد

طبق آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته اول سال 2024 در مجموع 151 میلیون دلار ورودی داشته اند.

بیت کوین با 113 میلیون دلار بیشترین سهم ورودی را به خود اختصاص داد که مجموع جریان ورودی در 9 هفته گذشته 3.2 درصد از AuM را تشکیل می داد. کاردانو همچنین شاهد ورود قابل توجه 3.7 میلیون دلاری بود.

در خبرهای جداگانه، کیف پول لایت Cardano Lace اولین نسخه Lace در سال 2024، Lace 1.8.1 را اعلام کرد که باگ نارسایی روش SignData را برطرف می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید