تحلیلگران می گویند که رالی 4000 درصدی کاردانو (ADA) می تواند جلوتر باشد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی مارتینز، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال می گوید افزایش 4000 درصدی می تواند برای کاردانو (ADA) در افق باشد. پیش بینی خوش بینانه این تحلیلگر به دنبال افزایش قیمت اخیر برای ADA است.

ADA روند تاریخی را تکرار می کند

مارتینز در یک پست X تاکید کرد که حرکت فعلی قیمت ADA از الگوهای تاریخی پیروی می کند. این تحلیلگر ادعا می کند که کاهش 50 درصدی قیمت ارز دیجیتال در ماه گذشته می تواند یک فرصت طلایی برای ADA بر اساس مشاهدات الگوهای تاریخی باشد.

به عنوان یادآوری، مارتینز به سال 2019 اشاره کرد، زمانی که کاردانو در یک کانال موازی تجمیع شد و بازار نزولی به پایان رسید. به گفته این تحلیلگر، ADA در نهایت پس از یک دوره راکد از کانال خارج شد و 75 درصد افزایش یافت. سپس این ارز دیجیتال 56 درصد اصلاح قیمتی را تجربه کرد که پایه و اساس بازار صعودی باورنکردنی 4095 درصدی را ایجاد کرد.

به گفته این تحلیلگر، این روند مشابه حرکت قیمت ADA در سال 2023 است. وی تاکید کرد: ADA با افزایش 72 درصدی از کانال موازی خارج شد و در حال حاضر در حال اصلاح 50 درصدی قیمت است. با توجه به این روند، تحلیلگر خوشبین است که ADA می تواند به سمت افزایش 4000 درصدی حرکت کند.

اگرچه این تحلیلگر بیان می کند که تاریخ تکرار نمی شود، اما می گوید که بیشتر در همین راستا است. او به این نتیجه رسید که اصلاح قیمت اخیر ADA ممکن است یکی از آخرین فرصت‌های کاهشی باشد که ارز دیجیتال به سرمایه‌گذاران می‌دهد.

آینده ADA چیست؟

طبق آخرین داده‌های CoinMarketCap، ADA با قیمت 0.4627 دلار معامله می‌شود که افزایش قیمت 1.86 درصدی را در روز گذشته نشان می‌دهد.

ارزش بازار آن نیز با 1.9 درصد افزایش به 16.5 میلیارد دلار رسید. با این حال حجم معاملات با 26.4 درصد کاهش به 333 میلیون دلار رسید که نشان دهنده کاهش فشار فروش سرمایه گذاران است.

علامت 0.5 دلاری همچنان یک مانع حیاتی است، نقطه عطفی که هم فنی و هم روانی است. با توجه به عملکرد اخیر آن، شکستن این سطح می تواند نشانه چشم انداز صعودی برای ADA باشد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید