Cardano (ADA) با رها کردن SHIB و TON در غبار، به 10 تاپ برتر Epic بازگشته است.


کریپتوکارنسی محبوب Cardano (ADA) دوباره وارد 10 دارایی رمزنگاری برتر بر اساس ارزش بازار شده است که می‌توان آن را داستانی از ثبات و ناهنجاری در نظر گرفت.

بنابراین، طبق داده‌های CoinMarketCap، Cardano با اندازه سرمایه 16.44 میلیارد دلار در رتبه نهم قرار گرفت و پس از آن Shiba Inu (SHIB) و Toncoin (TON) با اندازه سرمایه 16.13 میلیارد دلار قرار گرفتند. ارزش بازار تخمین زده شده 15.65 میلیارد دلار است.

مرتبط با

شایان ذکر است که توکن کاردانو ساعاتی پیش با پیشی گرفتن شیبا اینو (SHIB) از ADA به دلیل افزایش قیمت میم ارزهای دیجیتال و کاهش قیمت توکن کاردانو، جایگاه خود را در بین 10 برتر ترک کرد.

در همین حال، TON زمانی که ارزش بازار آن از 22.65 میلیارد دلار به 15.66 میلیارد دلار بدون هیچ گونه نوسانی در قیمت کاهش یافت، در بین 10 شرکت برتر قرار داشت. دلیل تعدیل در رقم TON نامشخص است.

""
ارزش بازار Toncoin (TON): CoinMarketCap

با این حال، بدیهی است که این تأثیر مثبتی روی کاردانو دارد. در مقابل، وضعیت SHIB ساده تر است. در اینجا کاهش قیمت توکن شیبا اینو وجود داشت که منجر به کاهش رتبه آن شد.

مرتبط با

جالب است بدانید که علیرغم عدم علاقه ظاهری به توکن ADA و این ادعا که این توکن غیرضروری “زنجیره ارواح” است، توکن کاردانو همچنان جایگاه برجسته ای در چشم انداز ارزهای دیجیتال دارد.

حتی در سطوح قیمت فعلی، دوام آن به اندازه ای است که آن را با ارزش تخمینی چند تریلیون دلار به نهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار تبدیل کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید