کاردانو (ADA) در مواجهه با رکود احتمالی، تحلیلگر ارشد هشدار داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA) خود را در یک نقطه عطف احتمالی می بیند، رو در رو یک شکست بالقوه علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، اخیراً در X (توئیتر سابق) هشداری را برای سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال صادر کرد. مارتینز با استفاده از اندیکاتور TD Sequential، ابزاری محبوب در میان معامله گران برای شناسایی روند قیمت و نقاط برگشت احتمالی، سیگنال فروش را در نمودار سه روزه کاردانو برجسته کرد.

مارتینز همچنین بر اهمیت توجه به این نکته تاکید کرد که این شاخص طی دو بار اخیر روند نزولی را نشان داده است و ADA اصلاح قیمت را تجربه کرده است. این توسعه با توجه به دقت تاریخی این اندیکاتور در پیش بینی حرکات قیمت برای ADA، ابروها در سراسر جامعه کریپتو مطرح شده است.

این هشدار در زمانی مطرح می‌شود که بازار ارزهای دیجیتال در حال عبور از پیچ و خم عدم اطمینان و نوسان است و این پیش‌بینی‌ها را برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران مهم‌تر می‌کند. جامعه کریپتو اکنون به دقت ADA را زیر نظر دارد زیرا سرمایه گذاران و معامله گران در نظر دارند استراتژی های خود را در پاسخ به این سیگنال نزولی تنظیم کنند.

اقدام قیمت ADA

در حال حاضر ADA تجارت در 0.5838 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 3 درصد کاهش را نشان می دهد. با وجود این کاهش اخیر، این ارز با افزایش قابل توجه 22.82 درصدی قیمت خود در یک ماه گذشته مقاومت نشان داده است. این مسیر رشد منبع خوش‌بینی در میان حامیان کاردانو بوده است که این پلتفرم را نه تنها به‌عنوان یک ارز دیجیتال بلکه به‌عنوان یک راه‌حل بلاک‌چین پایدار و مقیاس‌پذیر برای کاربردهای مختلف می‌دانند.

با این حال، پویایی بازار فعلی، با کاهش 21.12 درصدی حجم معاملات 24 ساعته به 437,192,067 دلار، نشان دهنده فضای محتاطانه در میان سرمایه گذاران است. حجم معاملات اغلب یک شاخص مهم از فعالیت و احساسات بازار است. کاهش به طور بالقوه نشان دهنده کاهش اعتماد سرمایه گذاران یا انتظار کاهش قیمت است.

در حالی که حرکت قیمت آتی ADA نامشخص است، این هشدار از سوی یک تحلیلگر ارشد غیرقابل انکار عنصر احتیاط را به روایت پیرامون آن اضافه کرده است. کاردانو. همانطور که بازار این اطلاعات را هضم می کند، روزهای آینده می تواند برای تعیین اینکه آیا ADA با اصلاح قیمت دیگری روبرو خواهد شد یا از شانس ها سرپیچی کرده و به حرکت صعودی خود ادامه می دهد، بسیار مهم باشد.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید