کاردانو (ADA) بر بحث های رسانه های اجتماعی مسلط است


کاردانو (ADA) و بیت کوین (BTC) بر اساس داده های ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment در پیش وقتی صحبت از تعامل با رسانه های اجتماعی می شود.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayچارلز هاسکینسون بنیانگذار Cardano اعلام کرد که شبکه Proof-of-Stake در آستانه یک هارد فورک چانگ است. به گفته هاسکینسون، هارد فورک ذکر شده در حال شکل گیری مهم ترین به روز رسانی برای خود کاردانو و صنعت گسترده تر است. در مرحله “ولتر” از نقشه راه، کاردانو یک مدل حکمرانی جدید را اجرا خواهد کرد که جامعه را مسئول خواهد کرد.

هاسکینسون متقاعد Cardano پیشرفته ترین سیستم حاکمیتی را در بین تمام بلاک چین ها خواهد داشت.

مرتبط با

پست صعودی او باعث تعامل قوی در رسانه های اجتماعی شد و اکثر کاربران رسانه های اجتماعی احساسات صعودی را نشان دادند. اما این همهمه به سود معناداری برای ADA تبدیل نشده است. توکن اصلی کاردانو در 24 ساعت گذشته تنها 0.5 درصد افزایش یافته است.

در همین حال، بیت کوین دقیقاً به دلیل حرکت اخیر قیمت آن مورد بحث قرار گرفته است. هفته گذشته، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار نتوانست از سطح 72000 دلار در هفته گذشته به دلیل داده های قوی اشتغال فراتر رود. در زمان نگارش این مقاله، با قیمت 69920 دلار تغییر می‌کند و گاوها و خرس‌ها برای رسیدن به سطح مهمی مانند 70000 دلار تلاش می‌کنند.

مرتبط با

ارز دیجیتال پرچمدار نیز هست ایجاد شده پس از اینکه رسانه های اجتماعی دومین تعطیلی هفتگی خود را ثبت کردند، فعالیت هایی در رسانه های اجتماعی صورت گرفت.

به گفته Santiment، کاربران شبکه های اجتماعی اغلب ارزش بازار بیت کوین را با شرکت های بزرگی مانند اپل مقایسه می کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید