Cardano (ADA) در آستانه شکستن سطح قیمت بحرانی 0.6 دلاری است: بعد چه می شود؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano در حال حاضر بازار را با 10 دارایی برتر رمزنگاری دیگر رهبری می کند. آستانه 0.6 دلار مانعی بین ADA و فاز صعودی بالقوه بعدی ایجاد می‌کند و پویایی‌های اخیر بازار نشان می‌دهد که ممکن است نقض قریب‌الوقوع باشد.

تجزیه و تحلیل دقیق نمودار قیمت کاردانو نشان دهنده افزایش تدریجی به سمت این سطح بحرانی است، سفری که با افزایش مقاومت و حمایت قوی مشخص شده است. اولین سطح مقاومت محلی ADA در حال حاضر 0.58 دلار است که از لحاظ تاریخی نقطه ای بوده است که فشار فروش متمرکز شده است. اگر ADA بالاتر از این باشد، احتمالاً با آزمایش بعدی 0.6 دلار روبرو خواهد شد که اگر شکسته شود می تواند نشان دهنده تغییر در احساسات سرمایه گذاران و یک روند صعودی بالقوه باشد.

https://www.tradingview.com/
نمودار ADA/USDT از TradingView

سطوح پشتیبانی به همان اندازه قابل توجه است. سطح 0.55 دلار پایه جدیدی برای بازیابی قیمت ایجاد می کند. اما چیزی که لایه ای از واگرایی صعودی را به نمودار ADA اضافه می کند، پیشرفت میانگین متحرک نمایی 26 روزه (EMA) است. این متقاطع یک شاخص فنی است که اغلب از حرکت مثبت قیمت خبر می دهد و نشان می دهد که خریداران نسبت به فروشندگان دست برتر را به دست می آورند.

با وجود این شاخص های فنی، عملکرد قیمت فعلی کاردانو را نمی توان به طور کامل به تحولات در اکوسیستم آن نسبت داد. معمولاً هیچ اطلاعیه یا به روز رسانی مهمی برای جرقه زدن چنین تجمعی وجود نداشته است. در عوض، به نظر می‌رسد حرکت صعودی که در ADA شاهد آن هستیم، در انتهای روند صعودی بازار گسترده‌تر است که با تصویب ETF بیت‌کوین به‌وجود آمده است.

این زمینه برای سرمایه گذاران بسیار مهم است که باید آن را در نظر بگیرند زیرا به این معنی است که پایداری رشد قیمت کاردانو ممکن است مستقل از احساسات کلی بازار نباشد. بدون تحولات قابل توجه اکوسیستم برای حمایت از روند صعودی، احتمال ادامه روند صعودی صرفاً بر اساس ارزش‌های کاردانو نامشخص است.

دارندگان ADA باید به این سطوح مقاومت توجه کنند. شکست واضح بالای 0.6 دلار می تواند موجی از خوش بینی را تحریک کند و به طور بالقوه منجر به سود بیشتر شود. در مقابل، شکست در حفظ مومنتوم می‌تواند باعث شود که کاردانو به سطوح حمایت قوی‌تر برای تثبیت عقب‌نشینی کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید