گاوهای کاردانو (ADA) در برابر افزایش آلتکوین های ورودی تسلیم می شوند


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت Cardano (ADA) در زمانی که اکوسیستم آلتکوین گسترده تر در حال تجربه یک افزایش سهموی است، با یک رکود خفیف اما مداوم مواجه است. در حالی که توکنی مانند Worldcoin (WLD) بالاترین قیمت خود (ATH) را در اوایل امروز در 7.48 دلار دوباره آزمایش کرد، کاردانو از سود خود دست کشید و در عرض 24 ساعت با 0.9٪ کاهش به 0.639 دلار رسید.

این کاهش برای Cardano غیرعادی است، زیرا یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در هفته گذشته بود. بر اساس داده های بازار فعلی، ADA بیش از 18.45 درصد در دوره هفت روز گذشته افزایش یافته است. طی ماه گذشته تا 19 فوریه، این ارز دیجیتال بیش از 27 درصد رشد داشته است.

گذشته از اصول داخلی، پروتکل کاردانو همچنین از رشد بیت کوین (BTC) بر اساس همبستگی آن با ارز دیجیتال سود زیادی برده است. اگرچه قیمت Cardano برای مدتی نسبتاً پایین بوده است، اما عرضه مجدد ماه گذشته آن را بر روی پایه دیگری قرار داده است که اکنون مورد غبطه اکثر رقبای آن است.

Cardano که از پایین ترین سطح ماهانه 0.4497 دلار به 0.6375 دلار رسید، بر پتانسیل ارز دیجیتال برای کشف افق های جدید تأکید کرد.

راه اندازی مجدد کاردانو، فاکتور بیت کوین؟

قیمت فعلی کاردانو ممکن است صعودی باشد، اما به بهترین شکل می‌توان آن را اصلاحی توصیف کرد که سالم تلقی می‌شود. طرفداران کاردانو، مانند دن گامباردلو، بنیانگذار Crypto Venture Capital، به طور کلی فکر می کنند که ADA کمتر از ارزش گذاری شده است و برای رشد در دراز مدت آماده است.

در بحث اخیر، گامباردلو نشان داد که چگونه کاردانو امنیت شبکه بیت‌کوین و ماهیت غیرمتمرکز اتریوم (ETH) را برای ایجاد یک شبکه بلاک چین متعادل که برای خدمت به کاربران در دنیای Web3 طراحی شده است، ترکیب می‌کند.

در دراز مدت، راه اندازی مجدد کاردانو قریب الوقوع است و رشد بیت کوین قبل از نصف شدن نقش مهمی ایفا خواهد کرد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید