Cardano در شرف دریافت پشتیبانی جدید از نوآوری است، در اینجا چگونه است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA) در حال تلاش برای پیشرفت های جدید است زیرا شریک تجاری آن EMURGO با GSR سنگاپور همکاری می کند.

نوآوری های بیشتر برای کاردانو

Cardano همیشه در حال تکامل است و این روندی است که می‌توان آن را در GitHub Commits نیز مشاهده کرد. با مشارکت EMURGO و GSR، چنین نوآوری های توسعه دهندگان می توانند بیشتر حمایت شوند.

همانطور که اعلام شد، EMURGO به دنبال استفاده از پایگاه نقدینگی عمیق GSR برای حمایت از بسیاری از ابتکارات کاردانو خواهد بود. علاوه بر این، این پلتفرم همچنین ابتکارات سرمایه گذاری در Cardano را که GSR و شرکای آن می توانند پشتیبانی کنند، شناسایی می کند.

Cardano از اکوسیستم توسعه دهندگان خود از طریق کمپین Project Catalyst پشتیبانی می کند. صندوق 10 که اخیراً به نتیجه رسیده است تقریباً از 192 پروژه از مجموع 400000 بازی مناقصه شده توسط جامعه پشتیبانی می کند. مشارکت GSR می تواند این ابتکار را به طور کلی تقویت کند.

علاوه بر بودجه، توسعه دهندگان نیز برای افزایش قابلیت همکاری پروژه های کاردانو حمایت خواهند شد. در حال حاضر یک مبارزه ظریف برای تسلط در اکوسیستم توسعه دهندگان وجود دارد و کاردانو برای جایگزینی اتریوم رقابت می کند.

راه های متعددی وجود دارد که شرکت در GSR برای کاردانو ایده آل است. علیرغم فشار توسعه دهندگان پیشرفته، اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) Cardano همچنان دارای ارزش کل قفل شده (TVL) به میزان قابل توجهی پایین تر است. در مقایسه با TVL 55 میلیارد دلاری اتریوم، کاردانو تنها 277.82 میلیون دلار دارد، شکافی که GSR می تواند به رفع آن کمک کند.

آیا سرمایه گذاران خطرپذیر از کاردانو متنفرند؟

یک بحث قطبی در اکوسیستم کاردانو حول درک شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر از بلاک چین می چرخد. ادعاهایی وجود دارد که کاردانو مورد بیزاری این سرمایه گذاران بزرگ است، زیرا آنها اغلب پروژه های جانبی جدیدی را از طریق تامین مالی بلاک چین انجام می دهند.

اگرچه این مشارکت GSR تا حدودی این ایده را رد می کند، اطلاعات نادرست در مورد کیفیت پروژه ها در بلاک چین به عنوان دلیل FUD ذکر شده است. Cardano با وجود TVL کم در حال پیشرفت است و مشارکت GSR آماده است تا این را بیشتر گسترش دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید