Cardano: 3.47 میلیارد ADA پشتیبان گیری شده به عنوان قیمت به پشتیبانی هفتگی می رسد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت Cardano (ADA) یک سطح حمایت هفتگی مهم را لمس کرد، نقطه بحرانی که خریداران می توانند برای جلوگیری از کاهش بیشتر وارد عمل شوند.

پس از هفته ها کاهش مداوم، ADA SMA 50 هفتگی را با 0.433 دلار لمس کرد. این سطح از اواخر اکتبر 2023 به طور قابل توجهی از قیمت ADA پشتیبانی کرده است، بنابراین لمس ADA در اینجا قابل توجه است.

ارزهای رمزنگاری شده هفته قبل در وضعیت قرمز بسته شدند و بازار تحت رهبری بیت کوین در روز جمعه پس از اینکه آمار اشتغال دولت در ماه می بسیار بالاتر از حد انتظار بود، سقوط کرد و 272000 شغل ایجاد کرد.

در زمان نگارش این مقاله، ADA با 0.54 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.439 دلار رسیده است. این مقدار کمی بالاتر از پایین ترین قیمت روز گذشته یعنی 0.432 دلار بود. عملکرد فعلی قیمت نشان می‌دهد که ADA در بالای یک پشتیبان اصلی قرار دارد که در آن مقدار قابل‌توجهی از ADA (تقریباً 3.47 میلیارد سکه) توسط تعداد قابل توجهی از آدرس‌ها نگهداری می‌شود.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

بر اساس داده های IntoTheBlock، 3.47 میلیارد ADA توسط 350940 آدرس، با میانگین قیمت 0.3944 دلار، از 0.371 تا 0.431 دلار خریداری شده است.

اگر ADA بتواند بالاتر از این سطح حمایت، از جمله حمایت هفتگی SMA 50، باقی بماند و شتاب صعودی به دست آورد، می تواند آغاز یک روند صعودی جدید باشد. سرمایه گذاران و تحلیلگران از نزدیک عملکرد قیمت Cardano را در روزهای آینده مشاهده خواهند کرد تا حرکت بعدی خود را تعیین کنند.

قیمت ADA بعدی چیست؟

کاردانو در حال حاضر در یک شکل مثلث متقارن معامله می کند که نبرد بین گاوها و خرس ها را نشان می دهد. معامله گران موفق شدند قیمت ADA را به بالای SMA 50 روزانه به 0.461 دلار در 7 ژوئن برسانند. ADA برای مدت کوتاهی قبل از مواجهه با مقاومت به بالاترین سطح 0.49 دلار رسید و قیمت شروع به کاهش کرد.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه ADA/USD، با حسن نیت: TradingView

ADA اکنون در تلاش است تا از شکست های چهار روزه خود خلاص شود. باید دید گاوها بهبود اخیر قیمت را تا کجا پیش خواهند برد. اگر خریداران سد 0.49 دلار را بشکنند، ADA می تواند تا 0.62 دلار افزایش یابد. مقاومت اندکی در 0.57 دلار وجود دارد، اما انتظار می رود که بر آن غلبه شود.

مرتبط با

در مقابل، شکست Cardano به زیر SMA 50 روزانه در 0.461 دلار می تواند به این معنی باشد که گاوها در حال افزایش هستند و قیمت ADA برای مدتی طولانی در داخل مثلث گیر کرده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید