Cardano: 3.21 میلیارد ADA Block Massive Price Movement Cardano


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در زمانی که بازار ارزهای دیجیتال با علاقه تماشا می کند، کاردانو (ADA) در نقطه حساسی قرار دارد. به نظر می رسد که یک مانع بزرگ از 3.21 میلیارد ADA به طور قابل توجهی بر حرکت قیمت Cardano تأثیر بگذارد. این تعداد زیاد سکه نشان دهنده آستانه قابل توجهی است که باید برای Cardano از آن عبور کرد تا یک حرکت قیمت عمده را تجربه کند.

طبق داده های IntoTheBlock، 3.21 میلیارد ADA توسط 202040 آدرس، با محدوده 0.469 تا 0.50 دلار، با قیمت متوسط ​​0.484 دلار خریداری شد.

اهمیت این مانع را نمی توان نادیده گرفت. اقدامات جمعی کسانی که این 3.21 میلیارد ADA را در اختیار دارند می تواند تعیین کند که آیا قیمت حرکت جدیدی را آغاز می کند یا با مقاومتی روبرو می شود که از افزایش آن جلوگیری می کند.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

اقدامات قیمت Cardano اخیراً مطرح شده است زیرا بازار به دنبال نشانه‌هایی از شکست احتمالی پس از ثابت ماندن قیمت ADA در زیر میانگین متحرک خود است. ADA هفته گذشته صعود کرد و در 21 می قبل از مواجهه با مقاومت به 0.51 دلار رسید. پس از این، ADA شروع به معامله در محدوده باریکی کرد. ADA Cardano با 1.73% افزایش نسبت به 24 ساعت گذشته به 0.466 دلار در زمان نگارش این مقاله رسیده است.

این مانع می تواند آزمونی برای اعتماد به نفس گاوهای کاردانو باشد. اگر سرمایه گذارانی که 3.21 میلیارد ADA دارند فروش را انتخاب کنند، می تواند منجر به کاهش قیمت شود. برعکس، اگر آنها بیشتر نگه دارند یا خرید کنند، این می تواند نشانه خوش بینی باشد و قیمت را به سمت بالا بکشد. نتیجه این اختلاف بین فشار فروش و علاقه خرید مشتاقانه در انتظار است.

شکستن سد 3.21 میلیارد ADA برای Cardano می‌تواند راه را برای حرکت بزرگ بعدی آن هموار کند و بالاترین قیمت مارس 0.80 دلار را هدف قرار دهد. با این حال، جاده ممکن است هموار نباشد زیرا ADA باید مقاومت های 0.537 دلار و 0.683 دلار را پاک کند.

اما در حال حاضر، کاردانو با توجه به محدوده فعلی معاملات در یک نقطه تعیین کننده باقی مانده است، و 3.21 میلیارد ADA کلید حرکت بعدی قیمت را در دست دارد. هنوز مشخص نیست که آیا این مانع به عنوان سکوی پرتاب خواهد بود یا سقف.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید