Cardano: 21 میلیارد ثبت نام ADA در انتظار افزایش شدید قیمت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano (ADA)، دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، اخیراً افزایش قابل توجهی در حجم معاملات عمده داشته است، با معامله خیره کننده 21 میلیارد ADA.

این افزایش فعالیت، انتظارات افزایش قیمت عمده را برای ADA برمی انگیزد، زیرا سرمایه گذاران و تحلیلگران از نزدیک تحولات اکوسیستم کاردانو و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را دنبال می کنند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم معاملات عظیم کاردانو در 24 ساعت گذشته شامل 21.34 میلیارد ADA به ارزش 10.11 میلیارد دلار بود.

حجم معاملات بزرگ ایده ای از کل مبالغ معامله شده توسط نهنگ ها، کنگلومراهای بزرگ و بازیگران نهادی در یک روز معین می دهد. جهش های بزرگ در حجم معاملات نشان دهنده فعالیت بالا در بین نهنگ ها یا بازیگران نهادی در حال خرید یا فروش است. تراکنش های بزرگ در این زمینه به تراکنش های بیش از 100000 دلار اشاره دارد.

حجم معاملات بزرگ ممکن است نشان دهنده افزایش علاقه نهنگ ها باشد که احتمالاً ADA را در انتظار افزایش قیمت در آینده جمع می کند.

مرتبط با

IntoTheBlock در 15 مه گزارش داد که نهنگ های کاردانو با 100 میلیون تا 1 میلیارد ADA در ماه گذشته 11 درصد به موجودی خود اضافه کردند و سهم خود را به 6.7 درصد از کل عرضه ADA رساندند. این انباشت قابل توجه ADA می تواند اعتماد بازار را افزایش دهد، که می تواند به حرکت مثبت قیمت در بلندمدت کمک کند.

اقدام قیمت ADA

کریپتوکارنسی بومی کاردانو، ADA، پس از چهار روز افزایش متوالی با موجی از سود مواجه شد. این دارایی دیجیتال که موجی صعودی را پشت سر می‌گذاشت، روند صعودی خود را برای لحظه‌ای متوقف کرد زیرا دارندگان شروع به نقدینگی از سود اخیر خود کردند.

در زمان نگارش این مقاله، ADA با 0.77 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته از اوج 0.491 دلار در 17 می به 0.4665 دلار رسید.

مرتبط با

در کوتاه مدت، فعالان بازار کریپتو به دقت حرکت قیمت ADA را زیر نظر دارند. توانایی کریپتوکارنسی برای حفظ سطوح پشتیبانی فعلی در تعیین اینکه آیا افزایش اخیر قیمت ادامه خواهد داشت یا اصلاح دیگری در افق است، بسیار مهم خواهد بود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید