Canaan انتظار دارد با وجود بحران استخراج کریپتو، در سال 2022 درآمد کمی کاهش یابد

Canaan انتظار دارد با وجود بحران استخراج کریپتو، در سال 2022 درآمد کمی کاهش یابد


شرکت استخراج کریپتو Canaan انتظار دارد علیرغم کاهش 70 درصدی بازار کریپتو در سال 2022، درآمد سالانه RMB آن کمتر از 15 درصد کاهش یابد.

غول ماینینگ کریپتو، کنعان، علیرغم بحران جاری استخراج کریپتو، همچنان به درآمد قابل توجهی از عملیات کریپتو خود ادامه می دهد.

یکی از سخنگویان کنعان به کوین تلگراف گفت، کل درآمد کنعان برای 9 ماه اول سال 2022 تقریباً 4 میلیارد یوان چین (RMB) یا حدود 573 میلیون دلار است. انتظار می رود کل درآمد سالانه 4.3 میلیارد یوان (619 میلیون دلار) باشد، زیرا شرکت انتظار دارد در سه ماهه چهارم 310 میلیون یوان (46 میلیون دلار) اضافی تولید کند.

این مبلغ در مقایسه با درآمد 4.9 میلیارد یوان سال گذشته کنعان در سال گذشته، حدود 14 درصد کاهش یافته است. کل درآمدها به دلار آمریکا از 783 میلیون دلار در سال 2021 نزدیک به 21 درصد کاهش یافته است.

درآمد سالانه کنعان در سال 2022 به طور قابل توجهی بیشتر از سال های گذشته خواهد بود و از 448 میلیون یوان (64 میلیون دلار) در سال 2020 تقریباً 90 درصد افزایش خواهد یافت. در سال 2019، درآمد سالانه کنعان به 1.4 میلیارد یوان (201 میلیون دلار) رسید.

تقسیم درآمد کنعان بر اساس خدمات. منبع: گزارش SEC

موفقیت مالی Canaan در چند سال گذشته پس از آن حاصل شد که این شرکت عملیات استخراج خود را راه اندازی کرد و خدمات خود را فراتر از تولید دستگاه های استخراج رمزنگاری گسترش داد.

ما فعالیت های معدنی خود را در اواسط سال 2021 آغاز کردیم. یکی از مسائلی که ما در نظر داریم این است که در صورت کمبود تقاضای ماشین‌های استخراج، می‌توانیم مقداری از موجودی خود را در عملیات معدنی خود توزیع کنیم تا درآمد اضافی ایجاد کنیم. نماینده این شرکت اظهار داشت که کنعان ممکن است تجهیزات استخراج خود را تحت شرایط خاصی دوباره بفروشد:

ما در حال متعادل کردن استفاده از ماشین آلات از طریق استخراج معادن هستیم و عملیات معدنی ما به عنوان یک پشتیبان و مکمل قوی برای فروش ماشین آلات معدن عمل می کند.”

این سخنگوی از افشای جزئیات بیشتر در مورد استفاده و فروش مجدد تجهیزات استخراج استفاده شده خودداری کرد.

مربوط: قیمت ماینر بیت کوین ASIC در سطوح پایینی است که در سال‌های اخیر دیده نشده است

این خبر در زمانی منتشر می شود که صنعت ماینینگ کریپتو در یک بحران بزرگ قرار دارد و 100٪ شرکت های استخراج عمومی مجبور به فروش تقریباً تمام ارزهای رمزنگاری شده خود در سال 2022 هستند.

در 28 دسامبر، شرکت استخراج رمزارز Argo Blockchain، مرکز استخراج پرچم‌دار Helios خود را به Galaxy Digital فروخت تا بدهی را کاهش دهد و نقدینگی را افزایش دهد. پیش از این، شرکت ماینینگ کریپتو Core Scientific نیز در دسامبر 2018 برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرده بود.


نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉