آیا ریپل همچنان می تواند در SEC شکست بخورد؟ بهترین وکیل بحث


جرمی هوگان، شریک Hogan & Hogan حدس بزن هیچ “پیروزی شکوهمند نهایی” برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر ایالات متحده برای حوزه دوم وجود نخواهد داشت.

به گفته هوگان، تلاش‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای استیناف این پرونده می‌تواند پیامدهای بالقوه فاجعه‌باری برای آژانس داشته باشد.

حتی اگر رگولاتور موفق به جلب درخواست تجدیدنظر شود، پرونده همچنان به دادگاه بدوی باز می گردد زیرا نیاز به تشخیص واقعی بیشتری است.

در یک ضربه جدی به SEC، قاضی آنالیسا تورس تشخیص داد که توکن XRP هنگامی که در ژوئیه 2023 به سرمایه گذاران خرده فروشی در صرافی ها فروخته شد، یک امنیت نیست. اما تورس همچنین حکم داد که ریپل با فروش XRP خود به سرمایه گذاران نهادی، قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض کرده است. .

مرتبط با

ماه گذشته، کریستینا لیتمن، رئیس سابق بخش SEC اظهار داشت که SEC می‌تواند اجازه دهد تصمیم ریپل به عنوان یک نظر دادگاه منطقه باقی بماند و به طور بالقوه آن را به سطح مدار ارتقا ندهد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayتصمیم ریپل به صراحت توسط قاضی منطقه ای ایالات متحده، جد راکف، که ریاست شکایت SEC علیه آزمایشگاه های Terraform را بر عهده داشت، رد شد. قاضی راکف استدلال کرد که وضعیت قانونی یک توکن نباید توسط سرمایه گذاران نهادی یا خرد تعیین شود. این منطق در تصمیم Coinbase نیز اتخاذ شد. یک پیروزی برای SEC.

مرتبط با

بنابراین باید دید که آیا کمیسیون SEC، با وجود چندین پیروزی، باز هم درخواست تجدید نظر در مورد پرونده و تایید تصمیم تورس را انتخاب خواهد کرد یا خیر. در حال حاضر، پرونده در مرحله تسویه حساب باقی مانده است، جایی که ریپل در تلاش است تا جریمه ها و مجازات ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

ژوئیه گذشته، Gensler اشاره کرد که SEC ممکن است به تصمیم تورس اعتراض کند. “ما همچنان در حال بررسی و ارزیابی هستیم” فوق الذکر در آن زمان


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید