کامرون وینکلووس نامه سرگشاده ای به بری سیلبرت درباره وجوه بلوکه شده جمینی می نویسد

کامرون وینکلووس نامه سرگشاده ای به بری سیلبرت درباره وجوه بلوکه شده جمینی می نویسد


هر دو طرف با مشکلات مالی روبرو هستند و جمینی هفته گذشته به دلیل پول قفل شده در برنامه Win شکایت کرد.

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال جمینی، در نامه ای سرگشاده به بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال (DCG)، مالک جنسیس، در تاریخ 2 ژانویه، گفت: “47 روز از توقف برداشت جنسیس می گذرد.” Winklevoss به ارائه یک ارزیابی صریح از شیوه های تجاری DCG ادامه داد.

طبق نامه‌ای که Winklevoss در توییتر منتشر کرده است، جنسیس 900 میلیون دلار به جمینی بدهکار است که به عنوان بخشی از برنامه Gemini Win به جمینی وام داده است. وینکلووس گفت: «در طول شش هفته گذشته، ما هر کاری که از دستمان بر می‌آید انجام داده‌ایم تا با حسن نیت و همکاری با شما ارتباط برقرار کنیم تا به تصمیمی مبتنی بر مصالحه برای بازپرداخت 900 میلیون دلاری که بدهی‌تان دارید برسیم.

هر بار که از شما تعهدی ملموس می‌خواهیم، ​​پشت وکلا، بانکداران سرمایه‌گذاری و روند کار پنهان می‌شوید.»

Winklevoss ادعا کرد که بدهی های پرداخت نشده به Genesis زیرمجموعه DCG دارد که منجر به ناتوانی جنسیس در پرداخت Gemini شد.

جمینی در 27 دسامبر توسط سرمایه گذاران شکایت کرد. در این دادخواست ادعا شده بود که Gemini قوانین تقلب و اوراق بهادار را نقض کرده است زیرا برنامه درآمد ثبت نشده است و سرمایه گذاران قادر به ارزیابی کامل خطرات آن نیستند. سود در ماه نوامبر به سرمایه گذاران پرداخت نشد.

سیلبرت با وینکلووس مخالفت کرد و مدعی شد که جنسیس به پیشنهاد جمینی پاسخ داده است و DCG پرداخت‌های جنسیس را به تاخیر نینداخته است.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉