فرماندار کالیفرنیا خواستار آموزش مولد هوش مصنوعی در سراسر ایالت شد


در گزارش اخیر، گاوین نیوسام، فرماندار کالیفرنیا بر اهمیت آمادگی برای نسل بعدی مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در اقتصاد GenAI تاکید کرد.

فرماندار کالیفرنیا، گاوین نیوسام، بر اهمیت پیشروی مردم در هوش مصنوعی مولد (GenAI) با کسب مهارت‌های جدید و قرار گرفتن در معرض فناوری‌های نوظهور تأکید کرد.

همانطور که در این گزارش اشاره شد، پیشنهادی وجود دارد که ساکنان کالیفرنیا باید به فرصت‌های آموزشی و آموزشی در GenAI دسترسی داشته باشند، و بیان می‌کند:

برای حمایت از نیروی کار دولت ایالتی کالیفرنیا و آماده شدن برای نسل بعدی مهارت‌های مورد نیاز برای پیشرفت در اقتصاد GenAI، آژانس‌ها کارکنان دولت ایالتی را آموزش خواهند داد تا از GenAI دارای گواهی دولتی برای دستیابی به نتایج عادلانه استفاده کنند.

او گفت که این امر در پاسخ به تاثیر قابل توجه اشتغال نشان داده شده توسط گزارش های اخیر در GenAI ضروری تشخیص داده شد.

این گزارش شامل تخمین گلدمن ساکس است مبنی بر اینکه انتظار می‌رود GenAI بر 300 میلیون شغل در سراسر جهان تأثیر بگذارد، علی‌رغم افزایش بهره‌وری که انتظار می‌رود به دست آید.

او گفت: «بنابراین، ایالت باید با اجازه دادن به آنها برای مشارکت در اقتصاد هوش مصنوعی و ایجاد تقاضا برای کسب‌وکارها برای استقرار و استخدام در کالیفرنیا، رهبری آموزش و حمایت از کارگران را بر عهده بگیرد.

وی همچنین اظهار داشت که طرح های آموزشی GenAI باید در موسسات آموزش عالی و مدارس حرفه ای آغاز شود.

مرتبط: IBM صندوق ۵۰۰ میلیون دلاری را برای توسعه هوش مصنوعی مولد برای مشاغل راه اندازی می کند

اخیرا گزارش های مختلفی در رابطه با تاثیر بالقوه هوش مصنوعی بر اشتغال در اقتصاد جهان منتشر شده است.

در 12 ژوئیه، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) گزارشی را منتشر کرد که مشاغلی را که بیشتر در معرض خطر هوش مصنوعی قرار دارند، معرفی کرد.

این مطالعه خاطرنشان می‌کند که کسانی که بیشتر در معرض هوش مصنوعی هستند «مشاغل با مهارت بالا و یقه سفید» هستند.

علاوه بر این، مناطقی که بیشترین پیشرفت را نشان می‌دهند، مواردی هستند که به «کارهای شناختی غیرمعمول مانند مرتب‌سازی اطلاعات، به خاطر سپردن و سرعت ادراکی» نیاز دارند.

مجله: مدل‌های هوش مصنوعی را برای فروش به‌عنوان NFT آموزش دهید، LLM‌ها دروغ‌ یاب‌های بزرگ هستند: AI Eye


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید