CCC-Combo breaker: بیت کوین به زنجیره بردهای 14 روزه «مضحک» پایان داد


بیت کوین در مسیر شکستن یک رکورد تقریباً 10 ساله قرار داشت، اما افت قیمت در روز گذشته زنجیره افزایش آن را برای چند روز متوقف کرد.

پس از اینکه این ارز دیجیتال اولین شمع قرمز خود را در ژانویه ایجاد کرد، زنجیره برد دو هفته ای بیت کوین (BTC) سرانجام به پایان رسید.

روز قبل، BTC در حال شکل گیری بود تا رکورد قیمت مثبت نوامبر 2013 را برای 15 روز متوالی بشکند. این طولانی ترین سریال در تاریخ خود بود.

در حالی که این رکورد شکست ناپذیر بود، بیت کوین طولانی ترین رگه از رکورد سال 2013 را به ثبت رساند و طبق گفته برخی از نظر دهندگان در توییتر، یک عملکرد “مضحک” داشت.

داده های کوین تلگراف نشان می دهد که بیت کوین در روز به 2.4 درصد از دست دادن نزدیک می شود و به زیر 21000 دلار بازگشته است، ارزشی که صرافی ارز دیجیتال FTX از زمان ورشکستگی خود در اوایل نوامبر سال گذشته به آن نرسیده است.

مربوط: تاکر کارلسون برای توضیح افزایش قیمت بیت کوین نظریه دیوانه وار را خلاصه می کند: “حداکثر فویل قلع”

به نظر می رسید دلیل اصلی این اقدام منفی قیمت، اعلامیه شوم وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) در 18 ژانویه مبنی بر “اعلام یک اقدام بین المللی برای اجرای ارزهای دیجیتال” باشد.

بسیاری فکر می کردند که ممکن است علیه یک صرافی بزرگ یا شرکت رمزنگاری باشد، اما این اقدام علیه یک صرافی کمتر شناخته شده به نام Bitzlato، مستقر در هنگ کنگ، که با روسیه ارتباط دارد، انجام شد. بنیانگذار بورس، آناتولی لگکودیموف نیز دستگیر شد.
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید