Bybit الزامات اجباری KYC را از 8 می معرفی خواهد کرد


کاربران بدون تأیید «مشتری خود را بشناسید» قبل از اعلام، محدودیت برداشت روزانه 20000 USDT در Bybit داشتند.

از 8 مه، احراز هویت مشتری خود را بشناسید (KYC) برای همه محصولات و خدمات ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال Bybit اجباری خواهد بود.

بر اساس به روز رسانی در 24 آوریل، کاربران Bybit که تا 8 مه KYC را تکمیل نکرده اند، فقط می توانند “مواضع یا سفارشات باز موجود را ببندند، اعتبارات را برگردانند یا وجوه را برداشت کنند. فعالیت های تجاری جدید محدود خواهد شد.” قبل از به‌روزرسانی، کاربران غیر KYC Bybit محدودیت برداشت روزانه 20000 Tether (USDT) و محدودیت برداشت ماهیانه 100000 USDT داشتند.

محدودیت های برداشت قبل از اعلام Bybit

کاربرانی که سطح یک KYC را در Bybit تکمیل می کنند، بسته به سطح وضعیت VIP خود، محدودیت برداشت بین 1 میلیون USDT تا 12 میلیون USDT دارند. همانطور که توسط Bybit نوشته شده است:

“Bybit تضمین می کند که اطلاعات شخصی شما برای حفظ حریم خصوصی و امنیت رمزگذاری شده و محافظت می شود و فقط برای تأیید هویت شما برای ارائه خدمات بهتر به شما استفاده می شود. این اطلاعات نه به اشتراک گذاشته می شود و نه برای اهداف بازاریابی دیگری استفاده می شود.”

صرافی می گوید اجرای اقدامات جدید KYC بین 15 دقیقه تا 48 ساعت طول خواهد کشید. در حمایت از این تصمیم، بای‌بیت نیاز به امنیت و انطباق، جلوگیری از فعالیت‌های غیرقانونی، و افزایش خدمات و راحتی در صورت از دست دادن هویت را مشخص کرد.

Bybit توسط کارآفرین چینی Ben Zhou در سال 2018 تاسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در دبی است. در اوایل ماه جاری، آژانس خدمات مالی ژاپن به دلیل انجام تجارت در داخل کشور بدون ثبت نام مناسب، این شرکت را پرچم‌گذاری کرد. ماه گذشته، صرافی یک کارت نقدی مبتنی بر Mastercard راه‌اندازی کرد که به کاربران امکان می‌دهد با کریپتو پرداخت کنند. این اقدام تنها چند روز پس از آن صورت گرفت که Bybit انتقال دلار آمریکا را پس از سقوط بانک Silvergate متوقف کرد.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *