ByBit می بیند که BTC و ETH توسط سرمایه گذاران نهادی به سمت استیبل کوین ها پرواز می کنند – اما مدت زیادی دوام نخواهد آورد.


صرافی ارزهای دیجیتال ByBit آخرین گزارش فصلی خود را منتشر کرده است که روند خرید، فروش و نگهداری معامله گران نهادی خود را پر از احساسات مثبت نسبت به بیت کوین نشان می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال ByBit گزارش سه ماهه چهارم خود را در دسامبر منتشر کرد.

این گزارش نشان می‌دهد که حدود 45 درصد از دارایی‌های سرمایه‌گذاران نهادی در استیبل کوین‌ها، 35 درصد باقی‌مانده در بیت‌کوین (BTC)، 15 درصد در اتر (ETH) و تنها 5 درصد در آلت‌کوین‌هایی است که صرافی آن‌ها را به‌جز آلت‌کوین‌ها طبقه‌بندی می‌کند. . دارایی های دیجیتال ذکر شده در بالا

این نظرسنجی نشان می‌دهد که فرار به سمت «دارایی‌های امن‌تر» مانند استیبل کوین‌ها در بازار نزولی «ممکن است تخصیص دارایی ریسک‌گریز معامله‌گران را توضیح دهد».

با این حال، تخصیص سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین (BTC) در ماه سپتامبر افزایش یافت و خود را از الگوهای نگهداری انواع دیگر کاربران متمایز کرد.

افزایش دارایی BTC سرمایه گذاران نهادی در سپتامبر 2023. منبع: ByBit

طبق گفته ByBit، افزایش دارایی‌های نهادی (BTC)، همسو با نگرش مثبت حاکم بر بازار نسبت به بیت‌کوین، «ممکن است با نتایج مثبت دعوی قضایی همراه باشد، و چشم‌انداز تایید احتمالی SEC یک ETF BTC را تقویت کند.»

در 4 دسامبر، (BTC) برای اولین بار در 19 ماه گذشته به بالای 41000 دلار رسید و ارزش بازار کلی دارایی دیجیتال از 800 میلیارد دلار فراتر رفت و از شرکت املاک و مستغلات برکشایر هاتاوی پیشی گرفت و اکنون از شرکت هایی مانند متا (فیسبوک سابق) عقب افتاده است. Nvidia.

مرتبط با: Coinbase به مشتریان در مورد احضاریه در تحقیقات CFTC Bybit هشدار می دهد

ادامه مطلب


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید