Bybit برای بهبود ثبات معاملاتی، هجینگ دلتا پویا را راه اندازی می کند


Bybit که از نظر حجم تراکنش جزو سه صرافی برتر ارز دیجیتال در سراسر جهان است، ویژگی جدیدی به نام Dynamic Delta Hedging (DDH) معرفی کرد. این ابزار برای کمک به سرمایه گذاران و موسسات حرفه ای طراحی شده است تا ماهیت غیرقابل پیش بینی بازار ارزهای دیجیتال را مدیریت کنند.

Bybit با Dynamic Delta Hedging سیستمی را ارائه می دهد که به طور خودکار موقعیت سبد سرمایه گذار را هر شش ثانیه به روز می کند. این بدان معناست که سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاران به‌طور مداوم متناسب با سطح آسایش ریسک آن‌ها تنظیم می‌شود و از تغییرات ناگهانی قیمت و افزایش نوسانات محافظت می‌کند. بازار ارزهای دیجیتال به دلیل بی ثباتی خود مشهور است و از DDH برای نادیده گرفتن این اشکال استفاده می شود.

منبع: ByBit

بنیانگذار و مدیر اجرایی Bybit بر مزایای DDH تاکید کرد و بر پتانسیل آن برای تغییر رویکرد مشتریان سازمانی به بازار تاکید کرد. واکنش سریع این ابزار به تغییرات بازار به به حداقل رساندن ریسک ها و افزایش بالقوه سود کمک می کند و در عین حال فرآیند معاملات را نیز ساده می کند.

ویژگی های کلیدی Bybit's Dynamic Delta Hedging عبارتند از: به روز رسانی خودکار: دلتای مجموعه شما را در فواصل شش ثانیه تنظیم می کند. کنترل ریسک: تاثیر تغییرات ناگهانی بازار را تا حد زیادی کاهش می دهد. رشد سود: به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به سرعت به روندهای بازار پاسخ دهند که می تواند منجر به سود بیشتر شود.

Bybit مدت کوتاهی پس از معرفی گزینه های Solana (SOL) خود DDH را راه اندازی می کند. با ارائه این محصول، Bybit به یکی از تنها دو پلتفرم معاملاتی تبدیل شده است که چنین گزینه ای را ارائه می دهد که می تواند یک مزیت قابل توجه برای کسانی باشد که در SOL معامله می کنند.

به هر حال، ابزارهای مختلف حذف ریسک معاملاتی مفید هستند، اما نوشدارویی نیستند و بعید است که تمام خطرات و ضررهای احتمالی موجود در بازار ارزهای دیجیتال را از بین ببرند. مهم است که مراقب باشید و مسئولانه معامله کنید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید