Bybit صندوق حمایت 100 میلیون دلاری را برای معامله گران نهادی راه اندازی می کند


شرکت های تجاری نهادی پس از فروپاشی FTX با زیان های مالی و مشکلات عملیاتی مواجه شدند.

صرافی مشتقات رمزنگاری Bybit یک صندوق حمایتی جدید راه اندازی کرده است تا به معامله گران سازمانی کمک کند تا به نقدینگی پس از سقوط FTX دسترسی پیدا کنند، رویدادی که موج جدیدی از فروش وحشت را در فضای دارایی های دیجیتال به راه انداخت.

Bybit در 24 نوامبر اعلام کرد که صندوق حمایت 100 میلیون دلاری در دسترس بازارسازان و مؤسسات تجاری با فرکانس بالا است که با مشکلات مالی یا عملیاتی پس از سقوط FTX در اوایل ماه جاری دست و پنجه نرم می کنند. وجوه با نرخ سود 0 درصد بین متقاضیان واجد شرایط توزیع می شود.

برای واجد شرایط بودن، معامله‌گران نهادی باید در Bybit یا سایر صرافی‌ها فعال باشند. حداکثر مبلغ توزیع شده برای هر متقاضی 10 میلیون دلار است و وجوه باید برای تجارت دائمی نقطه و تتر (USDT) در Bybit استفاده شود.

FTX که زمانی دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان بود، در تاریخ 11 نوامبر اعلام ورشکستگی کرد. پس از اینکه فاش شد مدیر عامل شرکت سام بنکمن-فرید، مدیر عامل شرکت FTX و شرکت خواهرش Alameda Research، سرمایه گذاری کرده است، رسوایی به راه افتاد که باعث ایجاد حفره 8 میلیارد دلاری در ترازنامه FTX شد. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، 50 طلبکار بزرگ FTX بیش از 3 میلیارد دلار بدهی دارند.

مربوط: سم بنکمن-فرید هنوز در رویدادها صحبت می کند و جامعه خشمگین است

چندین شرکت در معرض FTX محدودیت های مالی و نقدینگی را به دلیل سقوط آن گزارش کرده اند. وام دهنده بیت کوین (BTC) BlockFi در حال بررسی ورشکستگی است، در حالی که تجارت جهانی جنسیس، با حمایت گروه ارز دیجیتال، اخیراً منشاهای اعتباری جدید را متوقف کرده است.


نویسنده: Sam Bourgi

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید