ByBit به صرافی‌های رمزنگاری می‌پیوندد که خدمات وام‌دهی کریپتو ارائه می‌کنند


صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در دبی، ByBit، وام‌دهی ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند و به تعدادی از صرافی‌های بزرگ ملحق می‌شود که تسهیلات وام‌دهی با بهره ارائه می‌دهند.

صرافی ارزهای دیجیتال ByBit جدیدترین پلتفرم اصلی برای ارائه وام داخلی ارزهای دیجیتال برای کاربران است.

صرافی مستقر در دبی راه اندازی این سرویس را در تاریخ 2 می اعلام کرد که به کاربرانی که ارزهای دیجیتال را از طریق پیشنهاد جدید این پلتفرم سپرده گذاری می کنند، سود پرداخت می کند. این سرویس برای پرداخت سود ساعتی از استخرهای وام دهی راه اندازی شده است، در حالی که وام دهندگان می توانند توکن های ارز دیجیتال قرض گرفته شده را بدون دوره قفل سپرده گذاری و استفاده کنند.

در همین حال، وام‌گیرندگان در صرافی ByBit می‌توانند وام‌هایی برای اهرم مالی برای گزینه‌های معاملاتی مختلف در این پلتفرم بگیرند. وام گیرندگان باید دارایی های وثیقه را برابر یا بیشتر از مبلغ قرض داده شده برای محافظت از سرمایه گذاری وام دهندگان نشان دهند.

بیانیه ای از بن ژو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران ByBit، قصد صرافی رمزنگاری را برای ارائه ابزاری برای ایجاد بازده به کاربران نشان می دهد، در حالی که معامله گران پیشرفته می توانند برای گزینه های معاملاتی پیشرفته تر در صرافی به سرمایه وام دهندگان دسترسی داشته باشند.

ByBit آخرین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال است که خدمات وام دهی ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. بایننس طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد از دارایی های رمزنگاری سپرده شده خود سود کسب کنند.

KuCoin پنج صرافی برتر ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات است که خدمات وام دهی را در طیف گسترده ای از توکن ها ارائه می دهد. OKX یک تسهیلات وام ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد از روی توکن‌های سپرده‌شده وام بگیرند، اما وام‌دهی کاربر را در پلتفرم صرافی تسهیل نمی‌کند.

مطالب مرتبط: DeFi راه های وام دهی را در بلاک چین تغییر می دهد

صرافی ارزهای دیجیتال آمریکایی Coinbase برنامه های خود برای راه اندازی سرویس Lend خود را در سپتامبر 2021، به دنبال هشدار شدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، کنار گذاشت. رگولاتور ایالات متحده این پیشنهاد را به عنوان یک وثیقه پذیرفته بود، و Lend وعده بازگشت سالانه 4٪ در سپرده های USD Coin (USDC) را داده بود.

کراکن در عبور از خطوط قانونی در ایالات متحده مرتکب اشتباه شد و در نهایت منجر به تسویه حساب 30 میلیون دلاری با SEC برای اجرای برنامه سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری شده به عنوان یک سرویس در فوریه 2023 شد.

در حالی که تنها تعداد معدودی از صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال خدمات وام‌دهی سفارشی ارائه می‌کنند، فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) راه‌های متعددی را برای کاربران ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند تا از دارایی‌های دیجیتالی وام‌داده شده بهره کسب کنند.

مجله: Powers On… SEC نسبت به وام‌های کریپتو اقدام واکنشی انجام می‌دهد


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *