مدیر اجرایی Bybit در مورد قرار گرفتن در معرض جنسیس وضوح ارائه می دهد، اما جامعه بیشتر می خواهد

مدیر اجرایی Bybit در مورد قرار گرفتن در معرض جنسیس وضوح ارائه می دهد، اما جامعه بیشتر می خواهد


جامعه در حال حاضر زمان افشای Bybit را زیر سوال برده است و بسیاری از آنها شواهدی برای حمایت از تضمین های مدیر عامل درخواست کرده اند.

جنسیس گلوبال، یک وام دهنده معروف کریپتو، در 20 ژانویه برای حفاظت از ورشکستگی فصل 11 در نیویورک ثبت نام کرد و به آخرین شرکتی تبدیل شد که پس از فروپاشی FTX اعلام ورشکستگی کرد. با این حال، تمرکز جامعه کریپتو به سایر شرکت‌های رمزنگاری با قرار گرفتن در معرض شرکت وام دهنده تغییر کرده است.

گزارشی حاکی از آن است که در مجموع 9 شرکت رمزنگاری، از جمله Germini، Bybit، VanEck، Decentraland و چند شرکت دیگر، در معرض جنسیس قرار دارند. بن ژو، مدیرعامل بای‌بیت به سرعت به این گزارش‌ها پاسخ داد و فاش کرد که بای‌بیت واقعاً ۱۵۰ میلیون دلار در معرض یک وام‌دهنده رمزنگاری ورشکسته از طریق بازوی سرمایه‌گذاری میرانا دارد.

ژو خاطرنشان کرد که میرانا تنها بخشی از دارایی های بای بیت را مدیریت می کند و ریسک 151 میلیون دلاری گزارش شده تقریباً 120 میلیون دلار در موقعیت های وثیقه ای است که میرانا قبلاً آن را تصفیه کرده است. او همچنین مطمئن شد که وجوه مشتریان جدا شده و محصولات پرسود بای‌بیت از Mirana استفاده نمی‌کنند.

در حالی که بسیاری از شفاف سازی سریع یکی از بنیانگذاران قدردانی کردند، دیگران سؤالات بیشتری در مورد این افشا داشتند، به ویژه در مورد محصولات درآمدی شرکت.

مرتبط: جمینی و جنسیس توسط SEC به فروش اوراق بهادار ثبت نشده متهم شدند

یک کاربر درخواست کرد افشای کامل محصولات سود و نحوه ایجاد بازده. کاربر دیگری در مورد رابطه آنها با Mirana و اینکه آیا آنها از استراتژی مشابه FTX/Alameda استفاده می کنند سؤال کرد.

با توجه به اینکه مسائل جنسیس برای چندین ماه به خوبی شناخته شده بود و برخی از بزرگترین وام دهندگان آن، مانند جمینی، از آن درخواست کرده بودند که علیه شرکت مادر جنسیس، ارز دیجیتال، اقدام فعالی انجام دهد، برخی دیگر از زمان افشای آن گیج شده بودند. گروه. . کاربری نوشت

وقتی توییت «افشای کامل» را فقط با شلوار پایین می‌گیرید، به‌طور خودکار ادعای شما را رد می‌کند. اگر این “افشای کامل” بود، ByBit ماه ها پیش این را می گفت.

در حالی که دیگران برای امنیت نیاز به اثبات تراکنش بین Bybit و Marina دارند، یادآوری ژو گفت که اظهارات مشابهی در گذشته توسط مدیران FTX بیان شده است.

کوین تلگراف برای شفاف سازی در مورد برنامه درآمد و پرسیدن سوالاتی از جامعه با بای بیت تماس گرفت، اما پاسخی به موقع از مطبوعات دریافت نکرد.
نویسنده: Prashant Jha

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉