بای‌بیت دور دوم اخراج‌ها را در سال 2022 اعلام می‌کند تا از بازار نزولی جان سالم به در ببرد


بن ژو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Bybit، در بحبوحه طولانی شدن بازار نزولی که شامل کاهش شدید نیروی کار است، یک طرح بازسازی را اعلام کرده است.

بله، بازار نزولی بازیگر بد را از بین می‌برد، اما بازیگران موجود را نیز مجبور می‌کند تا در استراتژی‌های تجاری خود تجدید نظر کنند تا زیان‌های حاصله را جبران کنند. به عنوان بخشی از این تلاش، صرافی ارز دیجیتال Bybit برای دومین بار در سال 2022 اخراج گسترده را اعلام کرد.

بن ژو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Bybit، در بحبوحه طولانی شدن بازار نزولی که شامل کاهش شدید نیروی کار است، یک طرح بازسازی را اعلام کرده است. “کوچک سازی برنامه ریزی شده” بر همه کارکنان تأثیر می گذارد:

“این واقعیت که این بازسازی روی بسیاری از بابادی های عزیز و برخی از دوستان قدیمی تاثیر می گذارد، همه ما را ناراحت کرده است.”

کالین وو خبرنگار مستقل تاکید کرد که میزان اخراج 30 درصد است. در 20 ژوئن، بای بیت بی سر و صدا کارمندان خود را به دلیل رشد ناپایدار اخراج کرد. تایید شده از طریق اسناد داخلی فاش شده تعداد کارکنان Bybit از چند صد به بیش از 2000 در 2 سال افزایش یافت.

در اعلام کاهش آتی، ژو قصد خود را برای آسان کردن روند اخراج تا حد امکان به اشتراک گذاشت. ژو با پرداختن به این نیاز به تجدید ساختار گفت:

این مهم است که مطمئن شویم بای بیت ساختار و منابع مناسبی برای مقابله با کندی بازار دارد و به اندازه کافی چابک است تا از فرصت های پیش رو استفاده کند.

برای کارمندان آسیب دیده بای بیت، این افشاگری قرص سختی است، اما وو گزارش داد که کارمندان سه ماه حقوق به عنوان غرامت دریافت خواهند کرد.

مربوط: Bybit آدرس های کیف پول پشتیبان را در میان فراخوانی برای شفافیت منتشر می کند

در 24 نوامبر، Bybit یک صندوق حمایتی 100 میلیون دلاری را برای تامین نقدینگی به سرمایه گذاران نهادی پس از فروپاشی FTX راه اندازی کرد.

این صندوق به بازارسازان واجد شرایط و موسسات تجاری با فرکانس بالا ارائه شد و با نرخ سود 0 درصد توزیع شد.

حداکثر مبلغ توزیع شده برای هر متقاضی 10 میلیون دلار بود، مشروط بر اینکه وجوه برای معاملات دائمی نقطه ای و تتر (USDT) در Bybit استفاده شود.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید