«پایین» را بخر: معیارهای کلیدی بازار رمزنگاری افزایش غیرمنتظره را نشان می‌دهند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال با یکی از بدترین افت خود از ابتدای ماه جاری تاکنون مواجه شد. دارایی های مختلف به ارزش تقریبی 500 میلیون دلار ظرف چند ساعت منحل شد. در حال حاضر، عملکرد بیت کوین تا حدودی تثبیت شده است، که به طور بالقوه می تواند احساسات نزولی را به جلو سوق دهد.

آخرین اقدام قیمت بیت کوین نشان می دهد که سطح پشتیبانی کلیدی بیت کوین را در حدود 65000 دلار آزمایش می کند. خطوط پشتیبانی مهم توسط EMA 50 روزه و EMA 200 روزه ارائه می شود و نگه داشتن بالاتر از این سطوح می تواند نشان دهنده ثبات باشد. سرمایه گذاران این شانس را دارند که از افت فعلی برای اضافه کردن بیت کوین بیشتر استفاده کنند، زیرا این مرحله ادغام اغلب قبل از بازیابی بالقوه است.

اطلاعات بیشتر را می توان با بررسی نرخ های تامین مالی در صرافی های مختلف به دست آورد. نرخ های سرمایه گذاری مثبتی برای ارزهای رمزنگاری شده محبوب مانند اتریوم و سولانا وجود دارد، جایی که سرمایه گذاران مایل به پرداخت حق بیمه برای حفظ موقعیت های خرید خود هستند.

مرتبط با

زمانی که این معیار مثبت باشد، به یک شاخص مهم از احساسات بازار تبدیل می شود و اغلب نشانه روند صعودی قریب الوقوع است. علاوه بر این، طبق نقشه حرارتی انحلال، تعداد قابل توجهی از موقعیت های خرید (407.91 میلیون در روز گذشته) در حال انحلال هستند.

اگرچه این ممکن است منفی به نظر برسد، با توجه به اینکه پتانسیل حرکت صعودی بدون احتمال شرایط خرید ناگهانی وجود دارد، اغلب نشان دهنده یک تنظیم مجدد بازار است که در آن اهرم اضافی در ابتدا حذف می شود و فضا را برای یک روند صعودی باثبات تر ایجاد می کند. در حال حاضر، RSI برای بیت کوین در اطراف منطقه خنثی معلق است. علیرغم کاهش اخیر در بازار، این وضعیت و نرخ های مالی مثبت نشان می دهد که ممکن است فضایی برای خوش بینی وجود داشته باشد. با این حال، اگر RSI در اطراف منطقه معکوس باشد، برای دارایی بهتر خواهد بود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید