سیگنال خرید در نمودار ساعتی بیت کوین (BTC) ظاهر می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در نمودار ساعتی بیت کوین، TD Sequential یک سیگنال خرید صادر می کند که نشان می دهد بیت کوین می تواند یک تا چهار کندل بالاتر حرکت کند. این اغلب در تحلیل تکنیکال برای شناسایی نقاط عطف احتمالی در قیمت دارایی استفاده می شود.

این اندیکاتور که توسط Tom DeMark ایجاد شده است، با بررسی یک سری از نوارهای قیمت، نقاط فرسودگی روند را پیدا می کند. نشانگر دارای دو مرحله است: مرحله راه اندازی و مرحله شمارش معکوس.

نه نوار قیمت متوالی برای مرحله راه اندازی مورد نیاز است که هر کدام بالاتر (در یک روند نزولی) یا پایین تر (در یک روند صعودی) بسته می شوند. اگر این راه‌اندازی موفقیت‌آمیز باشد، مرحله شمارش معکوس بعدی به دنبال مجموعه‌ای از 13 میله می‌گردد که نسبت به دو میله قبلی (در یک روند نزولی) یا بالاتر (در یک روند صعودی) بسته می‌شوند.

مرتبط با

تکمیل شمارش معکوس معمولاً نشان می دهد که روند به حد خود رسیده است و یک معکوس در شرف وقوع است. TD Sequential سیگنال خرید را در نمودار ساعتی بیت کوین صادر می کند که به طور بالقوه یک معکوس قیمت را پیش بینی می کند. این سیگنال که به افزایش احتمالی قیمت در کندل های یک تا چهار ساعته بعدی اشاره می کند، می تواند فاصله کوتاه مدتی از روند نزولی فعلی ایجاد کند.

قیمت بیت کوین اخیرا به دلایل مختلف کاهش یافته است. اولاً، خوشه های انحلال عامل مهمی بوده اند. یک اثر آبشاری در کاهش قیمت ها به دلیل فروش گسترده و انحلال اجباری موقعیت های اهرمی دیده شد. فشار نزولی بیشتر توسط خوشه های انحلال عمده در نزدیکی سطوح 72,000 تا 69,000 و 66,000 دلار تشدید شد.

مرتبط با

علاوه بر این، خروج از ETF های بیت کوین ایالات متحده به حرکت قیمت BTC که در حال حاضر شاهد آن هستیم کمک کرده است. این ETF ها دوشنبه گذشته خروجی خالص 64 میلیون دلاری را تجربه کردند و یک رگه ورودی 19 روزه را شکستند. قیمت بیت کوین تحت فشار بیشتری قرار گرفت زیرا احساسات سرمایه گذاران از انباشت به فروش تغییر کردند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید