رایان شان آدامز: اتریوم (ETH) را در حالی که دلار ارزان است بخرید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تایید ETF اتریوم یک گام بزرگ برای بازار و صنعت است. با ظهور سرمایه گذاران جدید باید شاهد افزایش چشمگیر ورود سرمایه به بازار باشیم. برخی از VCها، مانند رایان شان آدامز، معتقدند که زمان آن رسیده است که قبل از ورود مؤسسات، مقداری اتر بخرند.

فقط یک سوال باقی می ماند: اکنون که ETF اتریوم تایید شده و مه نظارتی برطرف شده است، میکرواستراتژی اتریوم چه کسی خواهد بود؟ رویکرد MicroStrategy به بیت کوین خرید بیت کوین از بازار عمومی با استفاده از بدهی ارزان دلار بود. قیمت سهم افزایش می یابد و این روند تکرار می شود. در نتیجه این استراتژی، هم قیمت بیت کوین و هم ارزش بازار MicroStrategy به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

ETHUSD
نمودار اتریوم/دلار از TradingView

اکنون تنها سوال این است که چه کسی به روشی مشابه به اتریوم نزدیک خواهد شد. سرمایه گذاران نهادی که قبلاً به دلیل عدم قطعیت نظارتی از اتریوم دور بودند، اکنون به لطف ETF اتریوم گزینه های بیشتری خواهند داشت.

مرتبط با

قیمت اتریوم می تواند در نتیجه این جریان سرمایه افزایش یابد، درست همانطور که بیت کوین در هنگام دریافت حمایت سازمانی انجام داد. با تصویب آن، ETF به بازار ارزهای دیجیتال مشروعیت می بخشد و ریسک درک شده برای سرمایه گذاران بزرگ را کاهش می دهد. این نشان می دهد که بازار در حال بلوغ است. به گفته سرمایه گذاران خطرپذیر مانند رایان شان آدامز، این زمان بسیار مهمی است. آنها انتظار دارند هجوم سرمایه گذاران نهادی به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتریوم باشد. ممکن است تصمیم هوشمندانه ای باشد که در حال حاضر قبل از این افزایش مورد انتظار خرید ETH باشد.

انتظار می رود سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ باعث افزایش تقاضا و افزایش قابل توجه قیمت شود و احتمالاً پویایی بازار را تغییر دهد. همانند استراتژی بیت کوین MicroStrategy، تاکتیک اصلی خرید ETH با بدهی دلاری از بازار عمومی با هزینه کم خواهد بود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید