تیم دریپر: کسب و کارها باید دو حقوق و دستمزد را به ارزش نقدی در ارزهای دیجیتال نگه دارند


تیم دریپر، سرمایه‌گذار آمریکایی، به بنیان‌گذاران کسب‌وکار هشدار داده است که اگر دولت به «چاپ پول و افزایش نرخ بهره» ادامه دهد، خود را برای ورشکستگی «فزاینده» بانک‌ها آماده کنند.

در پاسخ به ابهامات ناشی از فروپاشی بانک سیلیکون ولی (SVB)، سرمایه گذار آمریکایی و کارآفرین تیم دریپر به بنیانگذاران توصیه کرد که حداقل دو حقوق و دستمزد به ارزش پول نقد در بیت کوین (BTC) یا ارزهای دیجیتال جایگزین نگهداری کنند.

در 25 مارس گزارش تیم دریپر خطاب به بنیان‌گذاران کسب‌وکار اظهار داشت که بیت‌کوین محافظی در برابر «دومینویی» در بانک‌ها و مداخله بیش از حد دولت است، و افزود که کسب‌وکارها دیگر نمی‌توانند به یک بانک یا نهاد حاکم برای مدیریت پول نقد خود اعتماد کنند.

دراپر توصیه کرد که بنیانگذاران کسب و کار حداقل “6 ماه پول نقد کوتاه مدت” را در دو حساب بانکی جداگانه، یکی در یک بانک محلی و دیگری در یک بانک بین المللی نگهداری کنند.

وی خاطرنشان کرد که کسب و کارها همچنین باید حداقل دو حقوق و دستمزد «به ارزش پول نقد» در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشند.

دراپر توضیح داد که این اقدامات پیشگیرانه ضروری هستند زیرا «برای اولین بار در سال‌های متمادی» دولت‌ها کنترل بانک‌ها را در دست می‌گیرند و خود دولت‌ها «در خطر ورشکستگی» قرار دارند.

وی همچنین هشدار داد که هیئت‌ها و مدیریت مسئول رعایت مهلت‌های حقوق و دستمزد «حتی در مواقع بحران» هستند، و استدلال می‌کند که آمادگی خوب حیاتی است. وی خاطرنشان کرد:

در صورتی که دولت به چاپ پول ادامه دهد و نرخ های بهره را برای جبران تورم ناشی از چاپ بیش از حد، کاهش دهد، تنظیم برنامه های اضطراری برای ورشکستگی بانک ها مهم است.

دراپر اظهار داشت که دلیل اجرای این طرح «ابتکارات فراوان» بود که پس از بسته شدن بانک SVB و سایر بانک‌ها از او «کمک فوری» خواستند.

همچنین، این گزارش به بنیان‌گذاران هشدار داد که مراقب کلاهبرداری‌ها باشند و متذکر شد که کلاهبرداران در شناسایی نقاط ضعف یک سیستم و بهره‌برداری از آنها مهارت دارند.

او همچنین به بنیان‌گذاران توصیه کرد که هر زمان که در دستورالعمل‌های سیم یا سیستم تأیید جدید تغییری ایجاد شود، می‌توان از سرقت فیشینگ با تأیید با همه طرف‌های درگیر جلوگیری کرد.

مرتبط با: دلایل زیادی برای افول بانک سیلیکون ولی وجود دارد، اما کریپتو یکی نیست

این پس از آن اتفاق می افتد که تیم دریپر در پایان سخنرانی خود در هفته بلاک چین 2023 در پاریس در 22 مارس یک آهنگ بیت کوین را که خود ساخته بود خواند.

وی اظهار داشت که این آهنگ به بانک سیلیکون ولی و “همه بانک هایی که شکست خورده اند و خواهند شکست” تقدیم شده است.

این آهنگ با تشویق حضار مواجه شد و دریپر زمان خود را روی صحنه با گفتن اینکه بلاک چین، بیت کوین و قراردادهای هوشمند یکی از “بزرگترین انتقال ها در تاریخ جهان” را تشکیل می دهند، به پایان رساند.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *